ב.יאיר תחלק דיווידנד של 2.4 מיליון שקל לבעלי המניות

יתרת העודפים של חברת הנדל"ן לאחר החלוקה תעמוד על 123 מיליון שקל ■ היום הקובע לחלוקה הוא 24 בינואר, כלומר מי שיחזיק במניה באותו יום יהיה זכאי לתשלום הדיווידנד

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת הנדל"ן ב.יאיר הודיעה היום כי תחלק דיווידנד של 40 אגורות בתחילת חודש פברואר. היום הקובע לחלוקה הוא 24 בינואר, כלומר מי שיחזיק במניה באותו יום יהיה זכאי לתשלום הדיווידנד. בסך הכל, תחלק החברה, שנסחרת בתל אביב לפי שווי שוק של כ-87 מיליון שקל, דיווידנד בשווי של כ-2.4 מיליון שקל. יתרת העודפים של החברה לאחר החלוקה תעמוד על 123 מיליון שקל.

חברת ב.יאיר פועלת יותר מ-20 שנה בתחום הנדל"ן למגורים. לחברה פרויקטים בבנייה בערים ירושלים, נתניה, מודיעין, גבעת זאב, בית שמש, צור הדסה, מצליח, יהוד ואילת. החברה פועלת גם בתחום הנדל"ן המניב (מחזיקה בקניון הפסגה) ולה פעילות יזמית בצ'כיה ובהונגריה. בין השאר מנהלת החברה את הפרויקטים "משכנות האומה" בירושלים ופרויקט sky 21 בשכונת עיר הימים נתניה.

את הרבעון השלישי סיימה ב.יאיר ברווח של 18.8 מיליון שקל, המיוחס לבעלי המניות. נכון לסוף הרבעון לחברה כ-2,350 יחידות דיור בבנייה בארץ ובחו"ל. במהלך תשעת החודשים הראשונים של השנה היא התקשרה ב-346 חוזים בהיקף של 396 מיליון שקל.

משכנות האומה, פרויקט של ב.יאירצילום: מיכל פתאל

התשואה על איגרות החוב של ב. יאיר, שנסחרו לפני מספר חודשים בתשואה דו ספרתית של עד 19%, ירדו כעת לרמה של 2.7%-6.1%. הירידה החדה בתשואות מלמדת על שיבת האמון של הציבור בנוגע לפעילות החברה. ההתאוששות נבעה בין השאר מהסכמות חדשות שהושגו עם בעלי האג"ח (סדרה 10) בנוגע לשעבודים, הנפקה חדשה בהיקף של 67 מיליון שקל שביצעה החברה, גידול בהכנסות מנדל"ן ועדכון לוח הסילוקין של הלוואות קיימות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker