אמו של נוחי דנקנר התפטרה מדירקטוריון דסק"ש

סיבת ההתפטרות הינה נסיבות בריאותיות ■ כמו כן הודיעה קבוצת אי.די.בי כי דנקנר סיימה את כהונתה כדירקטורית בחברות ולכן בעלה לא ייחשב יותר כבעל עניין בחברת אי.די.בי אחזקות

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

זהבה דנקנר אמו של נוחי דנקנר דנקנר בעל השליטה בפירמידת אי.די.בי התפטרה היום מדירקטוריון דסק"ש. בשעה האחרונה פירסמה החברה הודעה על התפטרותה. כפי הנראה מדובר בסיבה בריאותית.

כמו כן הודיעה קבוצת אי.די.בי כי זהבה דנקנר סיימה את כהונתה כדירקטורית בחברות ולכן יצחק דנקנר, בעלה, לא ייחשב יותר כבעל עניין בחברת אי.די.בי אחזקות. זהבה כיהנה כדירטורית בחברות השונות בקבוצת אי.די.בי משנת 2006.

זהבה דנקנר
זהבה דנקנר

אי.די.בי אחזקות דיווחה היום על תוצאות ההצבעה של בעלי המניות שאישרו את כהונתם הנוספת של הדירטורים באי.די.בי, ביניהם נוחי דנקנר, יצחק מנור, אריה מינטקביץ, רפי ביסקר, רונית בלום, ליאור חנס, אליהו כהן, דורי מנור, מאיר רוזן ויעקב שמיל, אשר ימשיכו להתמודד עם מצבה העסקי הקשה של הקבוצה שנמצאת במהלך הסדר חוב על רקע חובות של 1.7 מיליארד שקל למחזיקי אגרות החוב.

גם  הדירקטור אליהו כהן סיים את כהונתו באי.די.בי פיתוח שהחלה ב-1981. הדירקטוריונים שנותרו בדסק"ש הינם נוחי דנקנר, גבעון להב, כהן אליהו איחטוב, ניב כדח"צ, יצחק מנור, חיים גבריאלי, מנור דורי, ביסקר רפי, מרק שמיל, ודן אופנהיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker