מנופים: "בן זקן ורביבו לא משלמים שכירות בקניון באשדוד - ננתקם מהחשמל"

הנהלת החברה מאשימה את בן זקן ורביבו כי לא שילמו דמי שכירות בגובה 700 אלף שקל על האקדמיה לספורט וקומת משרדים שהם מחזיקים בקניון סטאר סנטר אשדוד ■ בן זקן: "לא הגיעה דרישת תשלום מסודרת"

אורן פרוינד

הבלאגן בחברת מנופים פיננסיים ממשיך. הבוקר מדווחת החברה על סכסוך של ההנהלה הנוכחית עם בעלי השליטה לשעבר בחברה, ג'קי בן זקן וחיים רביבו, בגין עיכוב בתשלומי שכירות של השניים לחברה בגובה 700 אלף שקל.

הנהלת החברה, בראשות המנכ"ל, יואל ביסמוט, מאשימה את בן זקן ורביבו כי לא שילמו דמי שכירות על האקדמיה לספורט ועל קומת משרדים שהם מחזיקים בקניון סטאר סנטר אשדוד של מנופים. מי ששותף עם רביבו ובן זקן בעסקים אלו, הוא לא אחר מבעל השליטה בחברת מנופים, אברהם נניקשווילי. 

ג'קי בן זקןצילום: שרון בוקוב

הנהלת החברה, באמצעות עו"ד אלון יואלי, שיגרה לרביבו ולבן זקן מכתב הדורש להסדיר את התשלום באופן מיידי: "ננקוט בכל האמצעים העומדים לרשותינו לפנות אתכם מהשטח - לרבות ניתוק חשמל, נעילת השטחים ופינוי כל התכולה המצויה בהם", איימה ההנהלה. 

ג'קי בן זקן, הגיב לטענות אלו: "טרם הוגשה בקשת תשלום מסודרת. ברגע שההסכם ייחתם על ידי מנופים, נשלם מיד את מה שמגיע". לדבריו, נניקשווילי הזרים למנופים עשרות מיליוני שקלים בשנים האחרונות והם יכולים לקזז את זה מהכסף שלו מאחר ויש להם המחאת זכות". 

אין זו הפעם הראשונה שפורץ סכסוך בהנהלת מנופים. לפני חודשיים מכר רביבו את מניותיו בחברה בעקבות סכסוך עם ההנהלה הנוכחית. בראיון שהעניק ל-TheMarker לפני חצי שנה, אמר רביבו כי "'אחרי שג'קי בן זקן יצא מהחברה, ניסיתי בצורה נעימה לדעת מה קורה בה. בתור מי שמחזיק ב-7% ביקשתי להתמנות לדירקטור, אבל בקשתי נדחתה. הם פיטרו אנשים שעבדו בחברה מאז שהוקמה. אחת מהן היא אחותי, שפוטרה בצורה משפילה אחרי שדרשתי את הפרוטוקולים", אמר רביבו.

"ככל שאני חוקר יותר, אני מגלה עוד דברים שדורשים דיווח", אמר המנכ"ל הנוכחי יואל ביסמוט בשיחה עם TheMarker לפני חצי שנה. לאחרונה הודיע ביסמוט באופן מפתיע על התפטרותו מהחברה מ"סיבות אישיות". מי שצפוי להחליפו הוא מקורבו של נניקשווילי, מוטי פרידמן, לשעבר יו"ר חברת החשמל - המכהן כסגן יו"ר הדירקטוריון הנוכחי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker