גולד בונד במו"מ עם אלייד לרכישת קרקע ב-13 מיליון שקל

החברה מבקשת לרכוש מגרש באשדוד בשטח של 7,000 מ"ר מהחברה שבשליטת רמי נוסבאום ויצחק סוארי ■ הקרקע היא בצמוד לשטח המושכר לחברה הבת קונטראם מרכבת ישראל בתמורה ל-12.75 מיליון שקל

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יורם גביזון

חברת גולד בונד ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום האחסנה והלוגיסטיקה. החברה שבשליטת שלמה שמלצר, שלומי פוגל ומסופי ספנות (28.5% לכל אחד) מנהלת מו"מ עם חברת אלייד, שבשליטת רמי נוסבאום ויצחק סוארי, לרכישת מגרש באשדוד בשטח של 7,000 מ"ר, בצמוד לשטח המושכר לחברה הבת קונטראם מרכבת ישראל בתמורה ל-12.75 מיליון שקל.

גולד בונד עוסקת, באמצעות החברה הבת קונטראם, במתן שירותי מסוף מטענים, אחסנת מכולות מלאות ליבוא וליצוא, אחסנת מכולות ריקות, ריקון מכולות מיבוא, המכלת מכולות ליצוא ואחסון מטענים. גולד בונד עוסקת גם בשירותי אחסנה למכולות ומטענים לאחר שחרור המכס, טיפול במטענים, פריקות מכולות ומתן שירותים לוגיסטיים, כולל הובלת מטענים.

שלמה שמלצרצילום: תומר נויברג

החברה המוחזקת של גולד בונד (20%) עוסקת בבניית כלי שייט צבאיים ואזרחיים ובעבודות מתכת גדולות למתקני תשתיות. המספנה פועלת כנמל פרטי החל מ-2008 בשטח שמוחכר מחברת נמלי ישראל.

גולד בונד הרוויחה 7.4 מיליון שקל במחזור של 28.2 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2012, בהשוואה לרווח של 5.2 מיליון שקל במחזור של 25.7 מיליון שקל ברבעון המקביל לו ב-2011. גולד בונד נסחרת בשווי של 208 מיליון שקל לאחר עליה של 27% ב-2012.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker