הכשרה ביטוח עברה לרווח של 11.7 מיליון שקל ברבעון השלישי

המעבר לרווח מגיע בשל הרבעון החזק בשוק ההון אבל גם מקיטון בהפסדים בתחום ענף ביטוח הרכב

נתן שבע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חברת הכשרה ביטוח שבשליטת אלי אלעזרא הרוויחה 11.7 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2012 לעומת הפסד של 25.8 מיליון שקל ברבעון המקביל של 2011. המעבר לרווח מוסבר ברבעון חזק בשוק ההון שעזר לחברה לייצר רווחים על תיק ההשקעות שלה, אבל גם מקיטון בהפסדים בתחום ענף ביטוח רכב. הכנסות החברה מהפרמיות שגבתה הסתכמו ב-350 מיליון שקל ברבעון, עלייה של 8% ל-350.2 מיליון שקל.

הרווח הנקי לפני מס מתחום ביטוח החיים וחיסכון הסתכמו ב-4.4 מיליון שקל ואילו הרוווח מתחום פעילות הביטוח הכללי שהיא לב פעילותה של החברה הסתכמה ב-6.8 מיליון שקל. בתחום רכב הרכוש, תחום התחרותי עבור חברות הביטוח עברה החברה לרווח כולל לפני מס של 1.3 מיליון שקל לעומת הפסד של 12.6 מיליון שקל ברבעון המקביל בשנה שעברה. את המעבר לרווח מסבירה החברה גם מהעלאת תעריפים בדגמים הפסדיים ומגידול בהשקעות. גם בתחום ביטוח רכב החובה עברה החברה לרווח של 1.6 מיליון שקל לעומת הפסד של 16.7 מיליון שקל ברבעון המקביל, שמוסבר מהרווחים מהשקעות בשוק ההון.

אלי אלעזרא

את תשעת החודשים הראשונים של השנה סיימה הכשרה ביטוח ברווח כולל של 31.9 מיליון שקל לעומת הפסד של 44.2 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2011.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker