פסגות ומיטב: יוסי מימן נכשל; נגבש קבוצת ניהול לאמפל בימים הקרובים

בתי ההשקעות מיטב ופסגות, הנציגים העיקריים במחזיקי האג"ח של אמפל, מביעים שמחה הערב על הודעתו המפתיעה של יוסי מימן על העברת השליטה בחברה לידי מחזיקי האג"ח: "מאמינים ששוק ההון יוקיע התנהגות נפסדת כזו של יוסי מימן"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים

בתי ההשקעות מיטב ופסגות, הנציגים העיקריים במחזיקי האג"ח של אמפל, מגיבים הערב (א') בחריפות על הודעתו המפתיעה של יוסי מימן לפיה יעביר את השליטה בחברה לידי מחזיקי האג"ח. "אנו מברכים על כך שמימן הבין כי נכשל בנסיונותיו והגיע למסקנה, לאחר פניית מחזיקי האג"ח לטיפול משפטי בארה"ב במטרה לקבל את השליטה בחברה, כי לא יוכל להמשיך בטקטיקה זו והעביר את הבעלות למחזיקי האג"ח.

עוד אמרו הנציגים, בראשותם של יניב צלאל ממיטב ושלומי ברכה מפסגות, כי "מאז הודיע מימן על אי יכולתו לעמוד בתשלומי החוב הסדירים, התנהלותה של אמפל בכלל ושל יוסי מימן בפרט הנה שערורייתית ולא מקובלת. בתקופה האחרונה המשיכו אמפל ויוסי מימן בטקטיקת משיכת הזמן, במטרה לנגוס בקופת המזומנים שנותרה בחברה, לטובתו האישית ולטובת מקורביו, על חשבון ציבור החוסכים" הם אמרו.

יוסי מימןצילום: עופר וקנין

לגבי ההצעה הנוכחית שהציע מימן, אומרים הנציגים כי "כבר בימים הקרובים תתכנס הנציגות לבחון את הצעתו של מימן, אם וכאשר תוגש בצורה פורמלית ולא כהצעה לכלי התקשורת. הנציגות תבחן מועמדים שונים המתאימים לנהל את החברה במקומו של מימן, אשר טובת הציבור תעמוד לנגד עיניהם ולא טובת בעלי ההון. אנו מאמינים ששוק ההון הישראלי יוקיע התנהגות נפסדת כזו של יוסי מימן ומקורביו ולא יאפשר את המשך קיומה במקרים אחרים".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker