חצי שנה לאחר המיזוג: הרווח התפעולי של סאפיינס גדל ב-64%

מניית החברה עולה כעת בנאסד"ק ב-7%; רוני על-דור: "הביקוש למוצרי החברה בשוק הביטוח הגלובאלי הולך וגובר, בפרט בארצות הברית ובאירופה"

ליאור זנו

חברת סאפיינס, יצרנית התוכנות לענף הביטוח מקבוצת פורמולה מערכות, פרסמה היום את דו"חותיה הכספיים לרבעון השני של 2012 בהם היא מציגה עלייה בכל הפרמטרים הכלכליים. עיקר העלייה נבעה מהמיזוג עם שתי מתחרותיה הישראליות הקטנות - עידית ו-FIS בתחילת 2012. החברה עולה כעת ב-7% בנאסד"ק.

הכנסות סאפיינס עלו ב-90% לעומת הרבעון המקביל והסתכמו ב-27.2 מיליון דולר והרווח התפעולי גדל ב-64% ל-2.8 מיליון דולר. בשורה התחתונה, הרווח הנקי non-GAAP (רווח בניכוי גורמים שאינם תזרימיים שאינו לפי כללי החשבונאות המקובלים, אך בו נוהגות חברות הנסחרות בארה"ב להשתמש) עמד על 3.5 מיליון דולר או רווח מתואם למניה של 0.08 דולר. מדובר בעליה של 79% לעומת הרווח הנקי ברבעון השני של 2011.

לסאפינס יש מזומנים ופקדונות בקופה בשווי 46 מיליון דולר. לחברה אין התחייבויות לבנקים או לבעלי אג"ח ויש לה התחייבויות (לזמן קצר וארוך) של 45 מיליון דולר. החברה נסחרת לפי שווי של 155 מיליון דולר, לאחר שעלתה ב-4% מתחילת השנה. לשם השוואה, מדד הנאסד"ק עלה ב-14% בתקופה זו.

רוני על-דור, מנכ"ל סאפיינס, אמר כי "בתום מחצית שנת פעילות מלאה כחברה מאוחדת, סאפיינס עומדת ביעדי המכירות שהוגדרו בתחילת השנה. הביקוש למוצרי החברה בשוק הביטוח הגלובאלי הולך וגובר, בפרט בארצות הברית ובאירופה, ואנו ממשיכים לנצל את ההזדמנויות העסקיות בשוק זה, גם מול לקוחות פוטנציאליים בטווח הזמן הקצר. בנוסף, אנו משקיעים בשדרוג פונקציונאלי וטכנולוגי של סל הפתרונות שלנו. לאור הגידול בפעילות החברה, אנו נמשיך לגייס עובדים חדשים למרכזי הפיתוח ולשווקי היעד של החברה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker