אלישקוב תחליף את טרמצ'י כמנכ"לית הכשרה ביטוח

בקרבת החברה אומרים כי הרקע לפרישתו של טרמצ'י הוא מיצוי העבודה הנוכחית ותחושת שחיקה

נועם בר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נועם בר

מנכ"ל הכשרה ביטוח, עופר טרמצ'י, עוזב במפתיע את תפקידו ובמקומו מינה בעל השליטה, אלי אלעזרא, לתפקיד את סמנכ"לית הכספים, אתי אלישקוב. טרמצ"י בן 47 כיהן בתפקיד במשך כ-6 שנים משנת 2006 והוביל את מחיקתה מהמסחר בבורסה. כיום הכשרה ביטוח היא חברה פרטית.

בקרבת החברה אומרים כי הרקע לפרישה הוא שחיקה של טרמצ'י ומיצוי העבודה הנוכחית. אלישקוב שמחליפה את טרמצ'י היא בת 35 ועבדה לצידו של טרמצ'י כמנכ"לית כספים בכל תקופת כהונתו כמנכ"ל.

יחד עם המנכ"ל עוזבת גם המשנה למנכ"ל דורית זינגר שהייתה אחראית על תחום השיווק והמכירות בחברה. את זינגר יחליפו שני מנהלי אגפים: שמעון מירון ראש אגף ביטוח חיים ופיננסים ודרור גורדון, ראש אגף ביטוח אלמנטרי - שניהם ימונו לתפקיד משנה למנכ"ל.

אלי אלעזרא, בעל השליטה הסביר את שלושת המינויים: "כחלק מהאני מאמין שלי החלטתי על קידום אנשים מתוך החברה. כך נהגתי בעבר בחברת אלבר וכעת גם בהכשרה".

הכשרה ביטוח היא חברת ביטוח מהקטנות בשוק ושמה עלה בשנים האחרונות כמועמדת לרכישה על ידי בית ההשקעות פסגות שמנסה להיכנס לתחום ביטוחי החיים. בינתיים המגעים בין הצדדים לא הבשילו לכדי עסקה בשל חוסר הסכמה על תנאיה.

אתי אלישקוב
אתי אלישקוב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker