סופית: רדויז'ן תימכר לאוואיה ב-230 מיליון דולר

רדויז'ן תרכוש את מניותיה מהציבור בתמורה ל-11.85 דולר למניה

שלי אפלברג
שלי אפלברג

ספקית פתרונות הטכנולוגיה רדויז'ן חתמה על הסכם עקרונות למכירתה לחברת אוואיה האמריקאית ב-230 מיליון דולר. רדויז'ן מפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד תקשורת המאפשר העברה בזמן אמת של שיחות וידיאו ברשת.

בהתאם להבנות בין החברות תרכוש אוואיה כ-57% ממניות הציבור של חברת רדויז'ן בתמורה ל-11.85 דולר למניה. ההסכם הסופי בין החברות אמור להיחתם תוך 90 יום, כאשר התשלום לבעלי המניות יתבצע ביום הסיכום.

באמצעות הרכישה, תספק אוואיה ללקוחותיה חבילות פתרונות וידיאו משולבים, הניתנים לתפעול עם רכיבים של מערכות אחרות (Interoperable) - ביחס עלות תועלת גבוה, קלים לשימוש, איכות HD של מוצרים משולבי וידיאו ויכולת להתחבר אוטומטית למגוון עזרים ניידים כולל  אפל אייפד וגוגל אנדרואיד.

העסקה אושרה בדירקטוריון שתי החברות וכעת צריכה את אישור אסיפת בעלי המניות בחברת רדויז'ן. לאחר העסקה ייפסק המסחר במניות רדויז'ן בנאסד"ק או בבורסה בתל אביב.

לדברי קווין קנדי, נשיא ומנכ"ל אוואיה העולמית: "באמצעות  הרכישה, אנו נבקש להרחיב את יכולות טכנולוגיות שיחות ועידה באמצעות וידאו לכל מכשיר, בכל זמן ובכל מקום, כך שהדבר יהיה קל לביצוע כמו שיחת טלפון. כך נוכל לנצל את ההזדמנות להעניק פתרון באינטגרציה מלאה וארכיטקטורה, הממקמים אותנו מחוץ לתחרות".

בועז רביב, מנכ"ל רדויז'ן: "לרדויז'ן מורשת חזקה של פיתוח והפצת מוצרי Videoconferencing חדשניים וטכנולוגיות המיושמות על ידי חברות וספקי שירות גלובליים. כאשר חברות ולקוחותיהם מבקשים לפרוס טווח רחב של יכולות וידאו, כחלק מהשיתופיות היומית שלהם, השילוב של מוצרי אוויה ורדויז'ן יספק פתרונות גמישים וקלים לשימוש. מחויבותה של אוויה לאיכות, חדשנות, ארכיטקטורה פתוחה וסטנדרטים עסקיים, מתאימה באופן אידיאלי לחזון המתקדם של רדויז'ן להפיכת הוידאו לחלק מהחיים היומיומיים".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ