אלווריון תפרוס רשת תקשורת אלחוטית בפס רחב באיים הקנריים

בנוסף, החברה נבחרה לפינליסטית בקטגוריית "טכנולוגיית הפס הרחב לניידים" בתערוכת ה-MWC שבברצלונה

דרור רייך
דרור רייך

אלווריון נבחרה על ידי ממשלת האיים הקנריים לפרוס רשת תקשורת אלחוטית בפס רחב ב-300 מוסדות חינוך הנמצאים על גבי 7 איים. רשת התקשורת שתיפרס תעשה שימוש בטכנולוגיית דור 4 של אלווריון, ותאפשר חיבור לאינטרנט בפס רחב בקצב של 6 מגה לשנייה.

בחברה סרבו לפרסם בכמה מוערך ההסכם אך בעקבות ההודעה מנית החברה קופצת ב-4% במהלך המסחר באחד העם לאחר שהשלימה עלייה של 14% מתחילת השנה.

הרשת תאפשר לממשלה לחבר את בתי הספר הציבוריים לאינטרנט באמצעות רשת תקשורת אלחוטית ולהגביר את קצב תעבורת הנתונים בכל הערים המרכזיות, כמו גם את יעילות הממשל האיזורי והמנהל הציבורי.

ערן גורבצילום: גיא רייביץ

"הפרויקט הוא מחוה ברורה למומחיותנו הטכנולוגית ולמחויבותנו לספק חוויה אמיתית של תקשורת אלחוטית בפס רחב. כל פן הפרויקט זה מוכיח את מסירותנו לחדשנות אלחוטית ולטכנולוגיה המעניקה ערך-מוסף לממשלות, ערים ומדינות", אמר ערן גורב, נשיא ומנכ"ל אלווריון.

תחנת הבסיס - BreezeMAX Extreme 5000 (בריז-מקס אקסטרים) שתספק אלווריון פותח במטרה לתמוך ביישומים בעומס נתונים כבד, כגון חיבור לאינטרנט ולמכשירים ניידים, ושירותי אבטחה בווידאו.

בנוסף, אלווריון נבחרה לפינליסטית בקטגוריית "טכנולוגיית הפס הרחב לניידים" בתערוכת ה-MWC שבברצלונה, במסגרת פרסי GSMA 2012נבחרה אלווריון בעקבות פתרון ה-BreezeULTRA.

פתרונות BreezeULTRA של אלווריון עונים על צרכי הקישוריות והקיבולת הגוברים של שוק התקשורת, ומבוססים על ארכיטקטורה רב-שימושית בגלי רדיו מרובים, על מנת להתאים לטופולוגיות שונות. פתרונות BreezeULTRA מספקים תקשורת אלחוטית לספקיות תקשורת, לערים חכמות, מוסדות לימוד וספקיות אינטרנט.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ