גזית גלוב השלימה עסקה עם ריט 1 ב- 737.5 מיליון שקל

גזית גלוב וקרן ההשקעות בנדל"ן מניב ריט 1 השלימו את העסקה לרכישת 49% מאחזקותיה של גזית גלוב ישראל במרכז 6G ביקנעם

דרור רייך
שתפו בפייסבוק

חברת הנדל"ן גזית גלוב ישראל וקרן ההשקעות בנדל"ן מניב ריט 1, השלימו את העסקה לרכישת  49% מאחזקותיה של גזית גלוב ישראל במרכז 6G ביקנעם.

העסקה בוצעה בשני שלבים: השלב הראשון בעסקה הושלם בינואר 2010, ובמהלכו רכשה ריט 1 49% של המרכזים המובילים:   Gרוטשילד בראשון לציון ו- Gבעמק בעפולה. השלב השני בעסקה הושלם, מוקדם מהצפוי, בהמשך לשיפוץ ולאכלוס שבוצע במרכז G ביקנעם.

ה-NOI הכללי הנובע מהשלמת השלב השני של העסקה הינו 15.6 מיליון שקל. העסקה כולה משקפת שווי כולל של 737.5 מיליון שקל.

רונן אשכנזי, מנכ"ל ובעלים בגזית גלוב ישראל: "אנו מברכים על השלמת השלב השני בעסקה עם ריט 1, אשר הפכה לשותפה אסטרטגית בשלושה מהנכסים המניבים: Gרוטשילד, Gבעמק ו G 6.  בשלוש השנים האחרונות עסקה החברה במהלך חסר תקדים של פיתוח , שיפוץ ושדרוג נכסים ופתחה שלושה מרכזים לקהל הרחב  Gכפר סבא, Gסינמה סיטי ו Gצמרת, כאשר G6הינו המרכז הרביעי המסיים את פרק הפיתוח הראשון בחברה. אנו מאמינים כי G6בזכות מיקומו ואיכותו יהפוך לאחד מהמרכזים המוצלחים בפרוטפוליו של הקבוצה".

שמואל סייד, מנכ"ל ריט 1, אמר כי "השותפות המוצלחת עם גזית גלוב ישראל מאפשרת  לנו חשיפה לשוק המרכזים המסחריים תוך שותפות עם שחקן מרכזי ומוביל בתחום. תשואת ה-NOIהגבוהה יחסית הנובעת מהעסקה הינה תוצאה של פעילות שיווק מוצלחת שעשתה גזית גלוב ישראל עם רכישת המרכז ביקנעם. אנו מאמינים כי צרופו של G6לתיק הנכסים של ריט 1 מגוון ומשביח אותו".

חיים כצמן, בעל השליטה בגזית גלוב
חיים כצמן, בעל השליטה בגזית גלוב

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker