מיקי נפתלי נפרד מתשובה: אודי ארז ישמש כיו"ר אלעד קנדה

ארז נמנה עם המייסדים של פעילותה של קבוצת תשובה בקנדה, כשהקים את חברת אלעד קנדה ב-2001

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

חצי שנה לאחר שמיקי נפתלי סיים את תפקידו כמנכ"ל ונשיא אלעד גרופ, זרוע הנדל"ן הפרטית של יצחק תשובה בארה"ב, הוא נפרד סופית שלשום סופית מקבוצת תשובה  לאחר כ-20 שנה. נפתלי פרש מתפקיד יו"ר הדירקטוריון של החברה הבת אלעד קנדה, שנסחרת מאז אוגוסט 2010 בבורסה בת"א.

מיקי נפתליצילום: עודד הירש

במקומו של נפתלי ייכנס לתפקיד היו"ר, רו"ח אודי ארז, המכהן מחודש מאי 2011 כמנכ"ל אלעד גרופ. ארז (56) נמנה עם המייסדים של פעילותה של קבוצת תשובה בקנדה, כשהקים את חברת אלעד קנדה (הפרטית) בשנת 2001 וכיהן כמנכ"ל החברה עד 2007.

לאחר עזיבתו הקים ארז קרן פרטית להשקעות בנדל"ן בצפון אמריקה שביצעה מספר עסקות בהיקף של כ-100 מיליון דולר. במסגרת פעילותו כמנכ"ל אלעד קנדה הפרטית בין השנים 2001-2007 הוביל ארז את תהליך בניית תיק הנכסים של החברה ויזם והשלים עסקות בהיקף כולל של כ-2 מיליארד דולר.

טרם הצטרפותו לקבוצת תשובה שימש ארז, בין היתר, כמרצה בחוג לראיית חשבון באוניברסיטה העברית ושותף במשרד ארתור אנדרסון בתל אביב וכן במספר תפקידי ייעוץ עבור משרדים ממשלתיים בישראל.

ארז מסר כי  "אני שמח להצטרף לצוות אשר יוביל את אלעד קנדה בהמשך התפתחותה כחברה מובילה בתחומה ומאמין כי בעזרת הניסיון הרב שצברתי לאורך העשור האחרון בפעילויות נדל"ן שונות בצפון אמריקה אסייע לחברה לממש בהצלחה את הפוטנציאל הגדול אשר טמון בה תוך הצפת ערך לכל בעלי המניות שלה".

אלעד קנדה שהונפקה בת"א בקול ענות חלשה נסחרת כיום לפי שווי שוק של כ-1.16 מיליארד שקל בלבד - הנמוך בכ-50% מהונה העצמי שהסתכם בכ-2 מיליארד שקל נכון לסוף ספטמבר 2011.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker