אולימפיה נדל"ן על המדף לרכישה

כונס הנכסים הזמני הציע לקונים להציע את הצעותיהם לגבי רכישת החברה במלואה או לחלקים מהרכוש בה

שלי אפלברג
שלי אפלברג

כונס הנכסים הזמני לנכסי חברת הנדל"ן אולימפיה, עו"ד רונן מטרי, מנסה למקסם את הכספים שיראו בעלי החוב בחברה ועתה פירסם דרך בית המשפט המחוזי בתל אביב מכרז הקורא לרוכשים הרוצים לרכוש את החברה הכושלת להגיש הצעות.

"מלבד האפשרות לרכישת החברה והמוניטין שלה לרבות השלד הבורסאי", קיימת לטענת מטרי "אפשרות לרכישת נכסי החברה כולם או חלקם".

בהצעה מפרט מטרי מספר נכסים בבעלותה של החברה, בהם החזקות אולימפיה בשני פרויקטים למגורים בצורן לבניית כ-60 יחידות ובצומת גנים בפתח תקווה לבניית כ-70 יחידות. זכויות החברה בפתח תקווה מיועדים לפרויקט פינוי בינוי להקמת כ-156 יחידות, לצד זכויות במחסנים המצויים בקומת מסחר של בניין משרדים ברחוב חילזון. כמו כן, ישנם זכויות לפרויקט מסחר ומשרדים בקרית אריה. מי מהרוכשים שיהיה מעוניין לקנות את אחזקות החברה בחברת אולימפיה יורו, חברת בת, המחזיקה באמצעות חברות בנות בקרקע בקייב ואוקרינה יוכל גם לבוא בהצעה לחברה.

מהמעוניינים לרכוש מבקש מטרי כי ישיבו בהצעה בצירוף המחאה בנקאים בגובה של 10% מהסכום המוצע עד ליום שני 26 בדצמבר. מטרי סייג את המכרז בקובעו כי אינו מתחייב לקבל את ההצעה הגבוהה ביותר. כמו כן, על מנת למקסם את התמורה שיקבל בעבור הנכסים, הוא יהיה רשאי לערוך מכירה פומבית והתמחרות בין הרוכשים הפוטנציאלים.

 אחד העם מסחר בורסה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker