הבנק השווייצי יוליוס בר פותח נציגות בישראל

הנציגות הבנקאית בישראל תוכל להעניק מידע ולהפנות לקוחות למטה הבנק בשוויץ, אך לא תוכל לפתוח חשבונות בנק או לטפל בענייני כספים בתוך גבולות הארץ

סיון איזסקו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סיון איזסקו

הבנק השווייצי יוליוס בר (Julius Baer), הפועל בתחום הבנקאות הפרטית, הודיע הבוקר כי יפתח נציגות בתל-אביב כבר בתחילת 2012. הנציגות הבנקאית בישראל תוכל להעניק מידע ולהפנות לקוחות למטה הבנק בשוויץ, אך לא תוכל לפתוח חשבונות בנק או לטפל בענייני כספים בתוך גבולות הארץ. זאת, אלא אם כן תבקש ותקבל היתר מבנק ישראל לנהל פעילות בנקאית מסחרית בארץ.

דן שגיא, שמונה לפני שנה למנהל הגלובלי של פעילות הבנק בישראל, יפעל מציריך ובמסגרת תפקידו ינהל את הפעילות הישראלית בבירת שוויץ, ז'נבה, סינגפור ותל אביב. רן היישטיין יכהן כמנהל הנציגות של הבנק בתל אביב.

כספומט

השבוע ביקר בארץ גוסטבו רייצין (Gustavo Raitzin), חבר הנהלה בכיר (Member of the Executive Board) ומנכ"ל איזור דרום אמריקה וישראל. הביקור נערך במסגרת ההכנות להשקת נציגות הבנק בישראל ובמהלכו ציין רייצין כי בכוונת הבנק להרחיב משמעותית את נוכחות ופעילות הבנק בישראל.

"לאחר בחינה מעמיקה, אנו רואים בשוק הישראלי המפותח פוטנציאל ואטרקטיביות, המעניקים לנו הזדמנות מצוינת להעמיק את מעגל לקוחותינו הישראלים ואת מגוון השירותים שאנו מעניקים להם", אמר מר רייצין.

שגיא הוסיף, "ההחלטה והמחוייבות לפתח את הפעילות בישראל של יוליוס בר, שהינו אחד ממותגי היוקרה המובילים בתחום ניהול ההון והעושר ((wealth management) מהווה הכרה במשק הישראלי והערכה כלפיו, המשקפות נאמנה את יכולות הצמיחה והשגשוג שלו כמו גם את הפוטנציאל הכלכלי והחברתי המצוי בו".

"פתיחת הנציגות בתל אביב תאפשר לקהל הלקוחות הפוטנציאליים והשותפים בישראל גישה לאחד המותגים המובילים בתחום הבנקאות הפרטית בשוויץ. יוליוס בר מציע שילוב ייחודי של מסורת של מקצוענות, מיקוד בניהול השקעות וחוסן פיננסי", סיכם רן היישטיין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker