קבוצת חג'ג' השלימה את רכישת השלד הבורסאי מלון רג'נסי

צחי חג'ג': "החברה תהווה מעתה את זרוע המגורים, המלונאות וקבוצות הרכישה של קבוצת חג'ג'"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שלי אפלברג
שלי אפלברג

קבוצת חג'ג' השלימה את רכישת השלד הבורסאי מלון רג'נסי. לדברי צחי חג'ג' "החברה תהווה מעתה את זרוע המגורים, המלונאות וקבוצות הרכישה של קבוצת חג'ג'".

באמצעות העסקה מתכוונת קבוצת חג'ג' לפתח את הקרקע בבעלותה של ריג'נסי בטבריה, המיועדת להקמת 96 יחידות דיור, ולהשתמש ברישיונות המותג הייאט למלונות בהם החזיקה רג'נסי.

החוזה למכירת חברת רג'נסי לקבוצת חג'ג' נחתם כבר ב-29 באוגוסט. היום, בעת השלמת העסקה, הפכה קבוצת חג'ג' לבעלת השליטה בחברה עם 90% מהון מניות החברה. נכסי "אלדר גיל ומהוני בע"מ" וגלי ליברמן נמכרו לקבוצת חג'ג' תמורת 8.5 מיליון שקל והעניקו לה כ-42.87% מהון המניות של השלד.

קבוצת חג'ג' דיללה את בעלי המניות בכך שהזרימה כ-18.57 מיליון שקל, וכך הותירה 10% מהון מניות החברה להחזקת בעלי המניות מהציבור.

העלות הכוללת של העסקה הסתכמה ב-27 מיליון שקל. קבוצת חג'ג' מימנה את העסקה כך שכ-15 מיליון שקל הגיעו מתוך מקורות החברה ו-12 מיליון שקל נוספים הגיעו מכיסם של בעלי השליטה בקבוצה - צחי חג'ג' ועידו חג'ג'.

עם השלמת העסקה מחזיקה קבוצת חג'ג' למעשה בשלוש חברות בורסאיות: קבוצת חג'ג' יזום נדל"ן, מלון רג'נסי ו-50% מהבעלות בחברת ברגרואין רזידנטיאל, בנוסף מחזיקה הקבוצה בעוד עשר חברות פרטיות.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום