מחזיקי אג"ח ה' לתשובה ולבכירים: מוטלת עליכם אחריות אישית

כותבים במכתב לנושאי משרה בדלק נדל"ן: "לא מתכוונים להשלים עם שמיטת חובות תוך התחמקות של בעל השליטה מאחריותו לחובות החברה"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
TheMarker Online

"יצחק תשובה, בעל השליטה בדלק נדל"ן וכל אחד מנושאי המשרה בחברה נושאים באחריות אישית לחובותיה העצומים של החברה לבעלי אגרות החוב", כך כתבו היום הנאמן ונציגות מחזיקי אג"ח ה', במכתב שנשלח לחברת דלק נדל"ן. המכתבים נשלחו לחברת דלק נדל"ן, וכן ישירות אל בעל השליטה תשובה ואל כל אחד מן הדירקטורים ונושאי המשרה בחברה.

יצחק תשובה צילום: מיכל פתאל

במכתבם מודיעים עורכי הדין רענן קליר ואלון בנימיני ממשרד קליר-בנימיני, המייצגים את מחזיקי אג"ח ה' בשם הנאמן, משמרת חברה לנאמנות מקבוצת משרד זיו האפט רו"ח, כי מרשיהם "אינם מתכוונים להשלים עם שמיטת חובות תוך התחמקות של בעל השליטה מאחריותו לחובות החברה".

עוד טוענים כי מכתב ברנע, שפורסם על ידי החברה, מתעלם מאחריותו של בעל השליטה לחובות החברה, וזאת תוך התעלמות מעמדות שהחברה ביטאה רק בחודש אוגוסט האחרון, כאשר הודגש שבמהלך מתווה כולל להסדר "לא תהיה הפחתה של קרן החוב".

"הנאמן ומחזיקי אגרות החוב אינם מתכוונים להשלים עם שמיטת חובות תוך התחמקות של בעל השליטה מאחריותו לחובות החברה", מציינים במכתב. נציגי אג"ח ה' הודיעו עוד כי לא יתייחסו להצעות כלשהן להסדרים שאינם כוללים תרומה מספקת של בעל השליטה במסגרת הסדר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker