מה אמרו היום האנליסטים על החברה לישראל, עזריאלי, פרוטרום ורמי לוי?

נדב עבודי
נדב עבודי

יום המסחר האחרון של השבוע נחתם בירידות שערים, כמו השבוע כולו, במחזור גדול של 1.72 למיליארד שקל, בעיקר עקב פקיעת אופציות.

להלן מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות מהיום:

פסגות בתגובה לדו"חות החברה לישראל: על אף המצב הקשה של צים, הדיסקאונט מצדיק קנייה

החברה לישראל פרסמה הבוקר תוצאותיה לרבעון השלישי. תוצאות חזקות של כיל קוזזו ע"י תוצאות חלשות של צים (כצפוי) בעיקר ובז"ן. נעם פינקו: "תוצאות צים, על רקע המצב הקשה בענף מעבידות ויעיבו על התוצאות בעתיד הקרוב"

>>> להמשך קריאה

הראל פיננסים על עזריאלי: דו"ח מצוין, מצפים לעלייה במינוף

עזריאלי פרסמה היום בבוקר את תוצאותיה לרבעון השלישי.
"להערכתנו, מבחינת פעילות הנדל"ן החברה מראה מספרים מצוינים", אומר אלעד קראוס, אנליסט הנדל"ן של הראל פיננסים" – גידול של 5.8% בנכסים זהים ושיפור ב-NOI של 12% לעומת הרבעון המקביל."
בהראל ממליצים על עזריאלי בתשואת יתר.

>>> להמשך קריאה

דויטשה בנק על מיזוג דיסקונט למשכנתאות: מיזוג פעילות דיסקונט משכנתאות לבנק האם מצביעה על צעד בכיוון הנכון

דן הרווארד, אנליסט הבנקים של דויטשה בנק מפרסם היום סקירה בעקבות החלטת בנק דיסקונט למזג לתוכו את פעילות החברה הבת דיסקונט למשכנתאות. בסקירתו כותב הרווארד, כי הרציונל מאחורי המיזוג הוא למנוע לחסוך בעלויות, ואגב כך לאפשר מכירות משולבות של משכנתאות ומוצרים אחרים, מה שפוטנציאלית יכול להעלות את נתח השוק בתחום המשכנתאות.

>>> להמשך קריאה

UBS על תוצאות פרוטרום: נסחרת בדיסקאונט משמעותי ביחס לשחקניות המקבילות בתחום

פרוטרום דיווחה היום על תוצאותיה לרבעון השלישי. האנליסט רוני בירון מ-UBS ניירות ערך מציין כי התוצאות הרבעוניות משניות לתמונה כולה – פרוטרום מכוונת גבוה מבחינת רכישות, ונסחרת בדיסקאונט משמעותי ביחס לשחקניות המקבילות בתחום.

>>> להמשך קריאה

פסגות בתחזית לקראת דו"חות רמי לוי: צפי לדו"חות טובים על אף שחיקת רווחיות

רשת רמי לוי שיווק השקמה תפרסם את דוחותיה ב-29.11.2011.
בפסגות בית השקעות סבורים כי דו"חות הרבעון השלישי צפויים להצביע על המשך גידול חד בהכנסות וברווח ומאידך על שחיקת שולי הרווח.
"אנו מעריכים כי על אף התקדרות שמי ענף המזון, רשת רמי לוי תיפגע פחות מהמתחרות, תמשיך להציף ערך למשקיעים ומהווה השקעה מתאימה גם בתקופה זו.", אומרים בפסגות.

>>> להמשך קריאה

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker