סיכום אנליסטים: הטיית הבית של המשקיע הישראלי, שטראוס, LG ואיך מוצאים מניות יציבות כשהשוק במפולת?

נדב עבודי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נדב עבודי

הבורסה פתחה את השבוע בעליות שערים: מדד ת"א 25 , שנפתח בירידה של 0.5%, נחתם בעלייה של 0.7% לרמה של 1,064.11 נקודות. ת"א 100 טיפס ב-0.9% לרמה של 964.47 נקודות, מדד הבנקים בלט בירידה של 2.2% ו מדד הנדל"ן הוסיף 1.4% לערכו.

להלן מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות מהיום:

בלאומי שוקי הון רואים שני מקורות לדאגה בשטראוס: איום רגולטורי על שוק החלב וחשיפה לשווקים בינלאומיים

בלאומי שוקי הון מעלים את המלצתם למניית שטראוס מ"תשואת שוק" ל"תשואת יתר", אך מורידים את מחיר היעד מ-53 ל-50.5 שקל. אפסייד הנגזר הינו 29%, מה שבדרך כלל נחשב לאטרקטיבי, במיוחד במקרה של ספק מזון (תחום בעל יציבות גבוהה וסיכון נמוך יחסית).

>>> להמשך קריאה

הטיית הבית של המשקיע הישראלי מחריפה

המשבר הנוכחי בשווקים והסערה הגיאו-פוליטית המקומית מהווים הזדמנות נוחה ליצר אחזקות בנכסים בחו"ל במחירים נוחים לטווח ארוך, אך הטיית הבית של המשקיע הישראלי מונעת ממנו לגוון את תיק ההשקעות

>>> להמשך קריאה

"אם לא תהיה קטסטרופה - המחירים כיום פנטסטיים"

כמה מהאג"ח הקונצרניות החלו להיסחר בתשואות מפתות; המקומיים לא מתנפלים: "חשוב לשמור על נזילות - לא לירות את כל התחמושת בבת אחת"

>>> להמשך קריאה

המניות הקטנות: הזדמנות נדירה לבעלי עצבים חזקים

האווירה הקשה בשוק ההון הישראלי דירדרה חלק מהמניות הקטנות למחירים נמוכים במיוחד; זה לא שאין בהן סיכון, אבל הדרך הנכונה להתמודד אתו היא פשוטה: לרכוש אותן בזול ולהצטייד באורך רוח

>>> להמשך קריאה

היעילות של שנות ה-90 לא מספיקה בשנות ה-2000

LG הדרום-קוריאנית היא מחברות האלקטרוניקה הגדולות בעולם. החברה מייצרת מכשירי טלוויזיה, טלפונים סלולריים, מזגנים, מקררים ומוצרי חשמל ואלקטרוניקה נוספים.

LG נסחרת בבורסה בדרום קוריאה לפי שווי של 8.2 מיליארד דולר ובמכפיל 19 על רווחיה הצפויים ב-12 החודשים הקרובים. הכנסות החברה בארבעת הרבעונים האחרונים הסתכמו ב-25 מיליארד דולר. החברה הפסידה בארבעת הרבעונים האחרונים 554 מיליון דולר.

>>> להמשך קריאה

נגד הזרם: איך מוצאים מניות יציבות כשהשוק במפולת?

חוסר הוודאות שולט בשווקים, אבל יש חברות שלא נפגעות - בשל שינוי אסטרטגי, פעילות בשוק קשיח או מכירתן לחברה אחרת; חמישה עקרונות למלחמה במפולת

>>> להמשך קריאה

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker