ואדים סבידרסקי

דניה סיבוס, מקבוצת אפריקה ישראל של איש עסקים לב לבייב, הודיעה היום על הקמת חברה בת חדשה בשותפות עם חברה בינלאומית גדולה, שתעסוק בביצוע עבודות ביסוס, דיפון ועבודות הקשורות בגיאוטכניקה מתקדמת. החברה החדשה תיקרא "גיאו דניה" ותחל פעילותה בפרויקט פיר אם המושבות שבו זכתה לאחרונה דניה סיבוס.

רועי כלב ימונה לתפקיד המנכ"ל של החברה הבת.  כלב כיהן לאחרונה כמנהל אזור בדניה סיבוס והינו בעל ניסיון רב בביצוע פרויקטים מורכבים ופרויקטי תשתית בפרט.

בחברה מסבירים כי עבודות הביסוס מהוות נגזרת של עבודות הבנייה הכלליות, לרבות במסגרת בנייה למגורים, בנייה ציבורית ותשתיות. הפעילים בענף עבודות הביסוס משמשים בדרך כלל כקבלני משנה לקבלן הראשי לביצוע עבודות ביסוס במסגרת פרויקטים המוקמים על ידי הקבלן הראשי, או כקבלן ראשי לביצוע עבודות ביסוס עבור יזם הפרויקט.

רונן גינזבורג, מנכ"ל דניה סיבוס, אמר כי, "לאור המחסור בדירות למגורים, הצפייה בגידול בהיקף הבנייה והשקעות עתירות היקף בענף התשתיות דניה סיבוס זיהתה את הצורך בקבלני ביסוס בישראל וקיבלה החלטה להקים חברה המתמחה בתחום. החברה, הפועלת באופן תמידי לאיתור פעילויות סינרגטיות לתחומי פעילותה העסקית, תבסס את מעמדה עם הקמת החברה החדשה בהתמודדות על מכרזים גדולים בענף הבנייה והתשתיות בישראל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker