אלי בבלי, לשעבר סמנכ"ל פסגות, מונה לסמנכ"ל תפעול בהראל פיננסים

בבלי שימש משנה למנכ"ל פסגות לשעבר, רועי ורמוס, ועסק בתחומי הרגולציה והתפעול

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

זמן קצר לאחר שסיכם עם מנכ"ל פסגות רונן טוב על סיום תפקידו כסמנכ"ל בבית ההשקעות, יתחיל בקרוב אלי בבלי בתפקידו החדש כסמנכ"ל תפעול בבית ההשקעות הראל פיננסים, חברה בת של קבוצת הביטוח והפיננסים הראל, שבשליטת משפחת המבורגר ובניהולם של מישל סיבוני ושמעון אלקבץ (המשמש גם כיו"ר הראל פיננסים).

בבלי מגיע לאחד מבתי ההשקעות האיכותיים בשוק ההון, שלאחר שעבר ב-2007 זעזוע גדול בעקבות מעילה שבראשה עמד המשנה למנכ"ל גיא ויסמן, שינה את צוות הניהולי והביא צוות חדש בראשות אלקבץ, סמי בבקוב (מנכ"ל הראל פיננסים ומנכ"ל הראל פיא קרנות נאמנות), אורי רבינוביץ' ואחרים. אלה, יחד עם העובדים של הראל פיננסים, הפכו את בית ההשקעות, המתמחה בניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, תעודות סל ועוד, ומנהל נכסים בהיקף של כ-30 מיליארד שקל, לאחד מבתי ההשקעות המובילים בקרב בתי ההשקעות שבבעלות חברות הביטוח.

בבלי שימש משנה למנכ"ל לשעבר, רועי ורמוס, ועסק רבות בתחומי הרגולציה והתפעול. במסגרת תפקידו היה בבלי אחראי על ניהול העסקה לרכישת קופות הגמל של גדיש והעסקה לרכישת הנכסים של בית ההשקעות פריזמה - שתי עסקות לרכישת נכסים בהיקף כולל של כ-40 מיליארד שקל, שהפכו את פסגות לבית ההשקעות הגדול בשוק ההון הישראלי. כמו כן, עמד בבלי לצד ורמוס בהסדרי החוב הגדולים במשק, כמו זה של אפריקה ישראל של לב לבייב וסקורפיו נדל"ן של בני שטיינמץ.

קודם לעבודתו בפסגות שימש בבלי במשך חצי שנה מנכ"ל חבר הבורסה של פריזמה, ולפני כן שימש במשך חמש שנים וחצי סמנכ"ל תפעול וסמנכ"ל כספים באילנות דיסקונט. בבלי ביקש לעזוב לפני כמה חודשים, אבל נעתר לבקשה להישאר עד למועד הנוכחי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker