"השווקים לא במשבר - להיפך הכלכלה העולמית נמצאת בצמיחה"

שלושה מנכ"לים בכירים - יוסי לוי מבית ההשקעות מור, גילעד אלטשולר מאלטשולר־שחם ורועי ורמוס מנוקד קפיטל - מעריכים כי העולם לא עומד בפני מפולת בבורסות ■ השלושה, שהשתתפו בפאנל בכנס ההשקעות של לקוחות קלי, גם לא מצפים לעלייה באינפלציה

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אסא ששון

רמות התנודתיות הגבוהות בשוקי ההון בעולם ורמות מחירים גבוהות של מדדי המניות מעלות את התהייה אם אנחנו לפני מפולת. זאת היתה השאלה הראשונה שעלתה בכנס שוק ההון השנתי של קלי פרימיום מקבוצת קלי.

השאלה הופנתה לרועי ורמוס, מייסד, בעלים ומנכ"ל של קרן הגידור נוקד קפיטל; יוסי לוי מייסד, בעלים ומנכ"ל מור בית השקעות וגילעד אלטשולר, מייסד, בעלים ומנכ"ל בית ההשקעות אלטשולר שחם. לוי היה הראשון שהגיב: "חוץ מהמשבר ב–2008, היו גם תיקונים בשוק. חזינו בתיקון ב–2014 וב–2016, השוק ירד ב–20%. בכל פעם שהיה תיקון כזה למטה, צריך היה לקנות, פשוט כך. כשהשוק עולה חזק למעלה וכולם רצים לקנות אז כנראה שצריך לצמצם. גם ב–2008, כשהשוק ירד חזק, היה זהב על הרצפה ומי שקנה וישב לטווח ארוך, עשה כסף. השקעות זה לא לטווח של חודש, חצי שנה או שנה. בתקופה של ירידות חזקות, יש לאסוף סחורה בזול ולשבת. אנחנו לא רואים משבר שמצפה לנו בדרך".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker