מגזין TheMarker ו-BDi: אינטל נשארה מקום העבודה הטוב בישראל

אינטל שומרת על מיקומה שנה רביעית ברציפות בדירוג החברות של מגזין TheMarker ו-BDi; פרטנר שמרה על מקומה במקום השני; הרכב 10 החברות המובילות לא השתנה

הילה ויסברג
הילה ויסברג

בפעם הרביעית ברציפות - אינטל במקום הראשון בדירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן של מגזין TheMarker ומכון המחקר BDi. את הדירוג חשפה תהילה ינאי, מנכ"לית BDi, בכנס בנושא שנערך הבוקר זו השנה השביעית בהשתתפות 400 מבכירי המשק.

10 החברות  שהופיעו ברשימה השנה הן אותן החברות שהרכיבו את העשירייה בשנה שעברה, אך המיקום של חלקן ברשימה השתנה. כך למשל בנק הפועלים עלה השנה למקום החמישי ברשימה, לעומת המקום השישי בשנה שעברה, ובכך דחק את סלקום, שמוקמה השנה במקום השישי לעומת המקום החמישי ב-2010.

פרטנר שימרה את מעמדה מהשנה שעברה והגיעה למקום השני בדירוג. יעקב גלברד, מנכ"ל פרטנר, התייחס בכנס לציפייה המוקדמת כי פרטנר תרד בדירוג השנה בגלל שינויי הבעלות בחברה, לאחר רכישת השליטה בידי אילן בן דב והידיעות בעיתונות על פיטורים. לדבריו, "התרבות הארגונית בפרטנר נוסדה לפני עשור, ומאז למדנו לשמר את ההישגים. אנחנו מאמינים שבאמצעות שיתוף פעולה אפשר להיות יעילים הרבה יותר מאשר בדרך של הנחתות. תחושת העובדים לא נפגעה, התוצאות מדברות".

10 מתוך 10 |
מקומות העבודה הטובים בישראל 91-100
1 מתוך 10 |
מקומות העבודה הטובים בישראל 1-10צילום: TheMarker
2 מתוך 10 |
מקומות העבודה הטובים בישראל 11-20צילום: TheMarker

הכנס נפתח בהרצאה של מלי אלקובי מנכ"לית דינמקיס על השינויים שהנחיל דור ה-Y בשוק העבודה והמשיך עם פאנל שהנחתה עורכת מגזין TheMarker סיון קלינגבייל בהשתתפות מנכ"לי החברות שהופיעו ברשימה - יעקב גלברד, מנכ"ל HP ישראל יהושע בקולה, מנכ"ל שטראוס ציון בלס, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל דני ימין ומנכ"לית לאומי קארד תמר יסעור.

הסיקור המלא, פרשנויות וסקר מה עובדים רוצים מופיעים בגיליון מאי של מגזין TheMarker

להזמנות חייגו 1-700-700-250

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker