מה גרם למקורבו של נתניהו לקנות בנאמנות שלושה פנטהאוזים במגדל של אלוביץ'?

עו"ד יצחק מלכו רכש בנאמנות שלוש דירות פנטהאוז בתל אביב בפרויקט יוקרה שבו היתה שותפה חברה בשליטת שאול אלוביץ', הנאשם לצד נתניהו בתיק 4000 ■ בחוזי המכר הוצג כרוכש גי נגר, איש עסקים ססגוני שהשקיע בעבר בחברת המודיעין של מקורב אחר של נתניהו — וולטר סוריאנו ■ מלכו: "ניסיון לייצר מהומה על לא מאומה", אלוביץ': "לא עסקתי במכירה"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מלכו מרובע
מדוע להסתתר מאחורי מלכו? משמאל: שאול אלוביץ', יצחק מלכו ובני הזוג גי ומריון נגר
גור מגידו
גור מגידו
גור מגידו
גור מגידו

מה גרם לעו"ד יצחק מלכו, המוכר לציבור בעיקר כמקורבו ועורך דינו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, לרכוש בנאמנות שלוש דירות פנטהאוז בתל אביב בעלות של כ–38 מיליון שקל, שרבע מהזכויות בהן היו שייכות לחברה מקבוצת יורוקום של שאול אלוביץ', הנאשם במתן שוחד לנתניהו?

מדוע בוטלה העסקה לרכישת שתיים מהדירות, באמצע 2016, קצת יותר משנה לאחר הרכישה? למה החליט איש עסקים יהודי אזרח איטליה בשם גווידו (גי) אנתוני יצחק נגר, שהוצג במסמכים שאינם פומביים כרוכש הדירות, להסתתר מאחורי מלכו כנאמן, והאם זה קשור לחברת ההשקעות הלונדונית שניהל והתרסקה כמה שנים קודם לכן? או שבעצם, אולי ההסתתרות מאחורי הנאמנות קשורה איכשהו לעובדה שאותו נגר שימש בעבר שותף עסקי של מלכו ושל מקורב אחר של נתניהו, וולטר סוריאנו, בחברת חקירות פרטית, שבעבר פורסמו טענות למעורבות של נתניהו בענייניה, שעה שכיהן כיו"ר אופוזיציה? הרבה שאלות מסתתרות מאחורי סיפורן של עסקות הנדל"ן, שפרטיהן מתפרסמים כאן לראשונה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker