ניר חפץ: "התעוררתי בלילה עם מאות עקיצות של פשפשים, התמוטטתי"

מקורבו של ראש הממשלה אמר היום בבית המשפט: שמעתי צעקות בערבית 'נתניהו נתניהו', השב"ס העביר אותי למתקן אחר בעיר אחרת, ומאז למרות אינספור בקשות לא קיבלתי את הבגדים שלי". מעצרו הוארך עד יום שני

יסמין גואטה
יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניר חפץ בעת הדיון בהארכת מעצרו
ניר חפץ בעת הדיון בהארכת מעצרוצילום: עופר וקנין
יסמין גואטה
יסמין גואטה

"אני מגיע לתא המעצר בשתיים וחצי בלילה, התעוררתי בבוקר עם מאות עקיצות של פשפשים, כל גופי מכוסה בשלפוחיות. ביקשתי לראות רופא אבל לא נתנו לי. אני לא מאמין שהקריטריון לראות רופא הוא רק כשנשקפת סכנת חיים" - כך אמר מקורבו של ראש הממשלה ויועצו לשעבר, ניר חפץ, בדיון בהארכת מעצרו היום (ה') בבית המשפט. מעצרו של חפץ הוארך עד יום שני הקרוב.

חפץ, שחשוד בעבירות שוחד בתיק 4000 ופרשת השופטת גרסטל, אמר: "אתה יושב בחדר שעות לבד. התחננתי שיביאו לי חובש אבל לא נתנו לי. באותו יום אחרי שהחקירה הסתיימה, התשישות גרמה לזה שהתמוטטתי על הרצפה ורק אז הסכימו להביא לי חובש".

לדברי חפץ, "ברור לי שחקירה זו לא קייטנה. אני מרגיש שהשב"ס יוצא מגדרו כדי שהכל יתבצע על הצד הטוב ביותר. ביום הראשון שיצאתי לחקירה הגעתי בלילה לאחד ממתקני השב"ס, זיהו אותי אסירים בטחוניים ובמקום שבו הייתי פרצה מהומה. שמעתי צעקות בערבית 'נתניהו' נתניהו. פניתי לשב"ס בעניין הזה והם החליטו להעביר אותי למתקן אחר בעיר אחרת, ומאז למרות אינספור בקשות לא קיבלתי את הבגדים שלי. אני כבר 72 שעות עם אותם בגדים. אני מקווה ששב"ס יתנו לי להכניס אותם".

חפץ חשוד גם בפרשת השופטת גרסטל, ומוקדם יותר בפרשה זו מעצרו הוארך בשלושה ימים. לפי החשד, חפץ נפגש ב-2015 עם אלי קמיר, המקורב לשופטת הילה גרסטל, שהעביר לה את ההצעה שכללה את סגירת תיק המעונות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב