אביגדור קלנר, ממורשעי פרשת הולילנד, זכה בשחרור מוקדם מן הכלא

איש העסקים קלנר הורשע במארס 2014 בעבירות של מתן שוחד, הלבנת הון ורישום כוזב במסמכי תאגיד. הוא נכנס לכלא בפברואר 2016, לתקופה שהיתה אמורה להימשך שנתיים

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אביגדור קלנר נכנס לכלא
צילום: דודו בכר
TheMarker Online

אביגדור קלנר, ממורשעי פרשת הולילנד משתחרר מהכלא - כך החליטה ועדת השחרורים שליד שירות בתי הסוהר. פרוטקול הדיון על שחרורו המוקדם של קלנר נאסר לפרסום.

בין תנאי השחרור להם התחייב קלנר: להתייצב במשטרה פעם בשבועיים, לקיים אחר כל התנאים שנקבעו בתוכנית השיקום שלו, להתנדב במוקד הביטחון של מועצה מקומית כפר שמריהו, פעמיים בשבוע שעתיים כל פעם ולהתייצב לביקורת.

>> הראיון עם קלנר בגל"צ ביום שבו נכנס לכלא:

בראיון לגל"צ ביום שבו נכנס לכלא לשנתיים, בפברואר 2016, אמר קלנר: "כבר עשיתי את חשבון הנפש שלי, אין לי על מה להתחרט. הטעות שלי היתה שעזרתי להרבה אנשים ושהיכרתי את שמואל דכנר. למה אני צריך להביע חרטה על מה שלא עשיתי?".

איש העסקים קלנר הורשע במארס 2014 בבית המשפט המחוזי בתל אביב בעבירות של מתן שוחד, הלבנת הון ורישום כוזב במסמכי תאגיד. הוא נידון ל-3 שנות מאסר, קנס של מיליון שקל וחילוט של חצי מיליון שקל.

בדצמבר 2015 העליון הקל בעונשו ועונש המאסר שלו קוצר לשנתיים. קלנר גם זוכה מ-4 עבירות של מתן שוחד למתווך ומעבירה אחת של הלבנת הון והורשע בשתי עבירות של מתן שוחד למתווך ובעבירה אחת של הלבנת הון. הקנס שהוטל עליו הוקטן ל-200 אלף שקל והחילוט הוקטן ל-300 אלף שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

גילעד אלטשולר. "זקן אחד, אלטשולר, הזהיר - ואף אחד לא שמע"

הוא צדק? הסיכון גדל, ונבואת הזעם של אלטשולר עלולה להתגשם

ג'רום פאואל, נגיד הבנק הפדרלי. נותרה חצי נקודת אחוז נוספת עד לרף הריבית שהבנק מתכוון להגיע אליו

עוד מאמץ אחד קטן: הבנק הפדרלי עומד לשחרר את החבל. כך זה ישפיע עלינו