"באלי", המאהבת של ראש העיר אור יהודה: "אין לי כוחות, רוצה לחפור בור ופשוט להיעלם"

הצעירה ח' בראיון ל"חדשות 10": "אין לי פרטיות, אני הולכת ברחוב עם הראש למטה" ■ כתב האישום החמור שהוגש בשבוע נגד ראש העיר אור יהודה דוד יוסף כלל 25 סעיפי אישום

TheMarker Online
TheMarker Online

כתב האישום שהוגש לפני כשבוע נגד ראש העיר אור יהודה, דוד יוסף, חשף את המקור האמיתי של השם הלא שגרתי לרחוב בעיר. "באלי" הוא כינוי החיבה שנתן ראש העיר, דוד יוסף לצעירה בשנות העשרים לחייה, תושבת העיר, עמה ניהל קשר אינטימי הדוק לסירוגין במשך שלוש שנים. במהלך תקופת הקשר ביניהם הוא נהג לומר לה כי "ייתן לה את החיים שלו וכי יקרא רחוב על שמה".

הערב (ב') התראיינה הצעירה למאור צור ב"חדשות 10", ואמרה בין היתר: "יותר דמעות כבר ממה שאני עוברת, כבר אין לי, בכנות. אין לי יותר דמעות, אין לי יותר כוחות. נכנסתי לסיטואציה שלא בחרתי להיכנס אליה. פשוט אין לי פרטיות. אנשים ברחוב עוצרים אותי: זאת את באלי, נכון? זאת את באלי. ואני כבר הולכת ברחוב עם ראש למטה כי כבר לא נעים לי ממשהו שבעיקרון לא עשיתי.

סמטת באלי, אור יהודה

"ידעתי שיש עוד נשים באזור. ידעתי שיש עוד נשים שרוצות אותו, כי כל הזמן נשים התחילו איתו, כל הזמן רצו להיות סביבו. הוא תמיד הכחיש קיומן של נשים נוספות".

את יכולה להסביר לנו מה זה "באלי"?

"באלי זה כינוי שהוא קרא לי, שם חיבה כזה, נחמד, חמוד, חינני. אבל רחוב באלי לא נקרא על שמי. זו המצאה, חד-משמעית המצאה.

מה את מרגישה כשאת רואה את התמונה שלך מפורסמת ברשת?

"הוא עשה מעשה שלא ייעשה בשום צורה שהיא. גם אם אתה שונא בן אדם כלשהו וגם אם אתה רוצה, אתה מחליט שמה שהוא עשה הוא לא צודק, לכל דבר יש דרך לעשות, לא כשזה בא על חשבון להוריד אנשים או להרוס את שמם של אנשים, בטח שלא לפרסם פרצוף או שם או כל דבר כזה או אחר.

"יותר בושה ממה שהייתי, ממה שאני נמצאת בה אני...זה רק לחפור בור באמת ולהיכנס לתוכו. זו התחושה, של רצון לחפור בור ופשוט להיבלע, להיעלם מהמקום הזה, להיעלם מהאזור הזה עד שזה ייגמר, עד שזה יירגע, עד שזה יישכך, עד ש...פשוט לא להיות פה".

לפי כתב האישום, במהלך תקופת הקשר ובמסגרת רצונו להיטיב איתה נתן לה ראש העיר מתנות והטבות רבות - בין היתר מחשב נייד מסוג טושיבה ששוויו 4,500 שקל - מתוך תקציב שי לתלמידי כיתות יב', ביטול דו"ח חנייה שקיבלה בזמן ששהתה עמו בעירייה וביטול דו"ח חנייה בסך 500 שקל שניתן לאחותה. בין היתר, על פי כתב האישום, נתן לה גם כספים וצ'קים שנמסרו לו לצורך מתן מלגות לסטודנטים תושבי העיר.

הסיפור הזה הוא חלק מאישום אחד בלבד מתוך כתב אישום חמור בין 25 סעיפי אישום שהגישה בשבוע שעבר פרקליטות מחוז תל-אביב (פלילי) לבית המשפט המחוזי בתל אביב. כתב האישום מייחס ליוסף שורה ארוכה של עבירות ובהן גניבה בידי עובד ציבור, בעילה אסורה בהסכמה, מעשה מגונה ללא הסכמה, מעשה מגונה תוך ניצול יחסי מרות, מעשה מגונה תוך שימוש בכוח, עבירות על החוק למניעת הטרדה מינית, עבירות מרמה והפרת אמונים, שימוש לרעה בכוח המשרה, ועבירות שיבוש הליכי משפט וחקירה.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רחלי חזן-פלדמן ובאישור פרקליט המדינה החל מחודש מאי 2007 ועד לחודש יוני 2015, במשך למעלה משתי קדנציות, כיהן יוסף כראש העיר אור יהודה. במהלך התקופה הזו הוא "ניהל את העירייה ביד רמה והטיל חתתו על עובדי העירייה, לרבות עובדות העירייה. בין היתר דרש מעובדי העירייה לציית ללא תנאי לדרישותיו. כאשר מי מהעובדים לא נעתר לדרישותיו, הוא דאג לבוא עמו חשבון, על ידי כך שביצע כלפיו פעולות נקמניות במסגרתן סילק, פיטר, ביטל פרויקטים, ושלל תקציבים, כדי לפגוע בעובד שהמרה את פיו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

גילה פימה. "בשיא הקושי שלי ראיתי שאני יכולה להעלות חיוך למישהו אחר שקשה לו"

"לעבודה שלי יש סטיגמות, היא לא נחשקת. אבל לא אכפת לי מה חושבים"

אילו מניות עשויות לשרוד טלטלות קשות?

"שגר ושכח": האם יש מניה ששווה להשקיע בה ל-20 שנה?

ארוחה של מקדונלד'ס. המגמה הכללית של השמנה לא יכולה להיות מיוחסת רק להתנהגות של הפרט, אלא גם לסביבה שבה כולנו חיים

בשקט בשקט, העלימה מקדונלד'ס אופציה מהתפריט – והיא יודעת בדיוק למה

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

האי סנטוריני ביוון.
גלויות הכתובות כאגדות
עם מודרניות

"פעם, בקיץ עוד אפשר היה למצוא טיסה ליוון ב–150 דולר. היום, זה כבר 450"

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"