ניצחון ראשון למיקי רוזנטל: עידן עופר חוייב לחשוף פרטים על בני משפחתו ולחברות הקשורות אליהן

בכך קיבלה השופטת את בקשתו של רוזנטל שהוגשה במסגרת תביעת דיבה שהגיש עידן עופר נגד רוזנטל ■ בתחילת השנה הגיש עופר תביעה בסך מיליון שקל נגד רוזנטל בטענה כי רוזנטל פועל זה שנים נגדו ונגד משפחתו, ומנצל את כוחו ומעמדו בתקשורת כדי לפגוע בהם באופן כפייתי

הילה רז
הילה רז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הילה רז
הילה רז

עידן עופר ייאלץ למסור למיקי רוזנטל פרטים בנוגע לזהותם של בני משפחת עופר ולחברות אליהן קשורים בני המשפחה. כך קבעה באחרונה שופטת בית משפט השלום בתל אביב אביגיל כהן. בכך קיבלה השופטת את בקשתו של רוזנטל שהוגשה במסגרת תביעת דיבה שהגיש עידן עופר נגד רוזנטל.

בתחילת השנה הגיש עופר תביעה בסך מיליון שקל נגד רוזנטל. עופר, המיוצג על ידי עו"ד אריאל שמר, טוען כי רוזנטל פועל זה שנים נגדו ונגד משפחתו, ומנצל את כוחו ומעמדו בתקשורת כדי לפגוע בהם באופן כפייתי. כחלק ממסע הרדיפה של רוזנטל נגד משפחת עופר, נטען בתביעה כי רוזנטל פירסם לשון הרע נגד משפחת עופר בשני פרסומים שונים. חודש לאחר מכן, הגיש רוזנטל, המיוצג על ידי עו"ד רונאל פישר ושלומי הדר, בקשה לדחות את התביעה על הסף בטענה כי מדובר בהליך סרק ובניסיון להלך עליו אימים. רוזנטל טען עוד כי התביעה הוגשה בסמוך למועד הקרנת הסרט "שיטת השקשוקה", העוסק בהתנהלות האחים עופר, והגשתה מהווה בריונות משפטית.

השופטת כהן כותבת בהחלטתה כי כל עוד עידן עופר מזכיר בתביעתו במפורש שהתביעה נוגעת לבני משפחתו ואירועים שפגעו לטענתו בבני המשפחה וקבוצת החברות שבשליטתם "עליו להיכבד ולפרט במה מדובר".

השופטת חייבה את עופר לשלם לרוזנטל 2,000 שקל הוצאות שכר טרחה.

תגובת קבוצת עופר: "ראוי להזכיר שעיקר בקשתו של מר רוזנטל לדחות את התביעה על הסף ולהסיר אותה מבית המשפט נדחתה לפני מספר חודשים. במקרה זה מדובר בהליך מקדמי טכני אחד מני רבים מתקיים בכל משפט אזרחי ולא מעבר".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר