התנצחות משפטית בין כפיר לוצאטו ורעייתו לבין הוריו על חלוקת רווחי המשרד לעריכת פטנטים

הבן טוען כי תביעות הוריו "נובעות רק מגחמה חסרת כל יסוד"; האב, מייסד המשרד, טוען כי הוא עדיין הרוח החיה בפעילותו, וכי בנו וכלתו איימו כי לא ישלמו את המגיע לו ו"יזרקו אותו מן המשרד"

אסף ברגרפרוינד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אסף ברגרפרוינד

אסתר וכפיר לוצאטו, הבעלים של המשרד לעריכת הפטנטים לוצאטו את לוצאטו, הגישו לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לדחות את דרישתם של אדגר ומירלה לוצאטו, הוריו של כפיר, למנות שופט בדימוס כבורר ביניהם בסכסוך כספי שנתגלה ביניהם.

לטענת אסתר וכפיר לוצאטו, המחלוקת בינם לבין מירלה ואדגר לוצאטו, מיסד המשרד, אמורות להיות נדונות בבית המשפט לענייני משפחה ולא בפני בורר. השניים מכחישים את טענות ההורים, לפיהם הפרו את הסכם הייעוץ שנחתם בין הצדדים בכך שלא העבירו סכומי כסף שהיו חייבים להם בגין השנים 2002-2001.

לטענת אסתר וכפיר לוצאטו, הסכם היעוץ לא הופר. הם טוענים כי גילו רוחב לב כלפי אדגר, כשהעבירו לו במהלך השנים 2001 - 2003 סך של 5.4 מיליון שקל. כפיר ואסתר טוענים כי טענותיהם של אדגר ומירלה "נובעות רק מגחמה חסרת כל יסוד" תוך התעלמות מן הכספים שקיבלו מהם לאורך השנים. הם מציינים כי למרות התנהגותו של האב, הם איפשרו לרואה חשבון מטעמו לבדוק את כל הנתונים הרלוונטים הנוגעים לפעילות המשרד, ולמרות שהוכח כי כל הכספים שולמו במועדם - החליטו ההורים לפנות להליכים משפטיים.

לפני כחודש פנה אדגר לוצאטו לבית המשפט המחוזי בבקשה למנות בורר במחלוקת הכספית בינו ובין רעיתו לבין בנו וכלתו. לטענתו, הוא מקים המשרד ולמרות גילו המתקדם הוא עודנו הרוח החיה מאחורי פעילותו והאחראי לכך שהמשרד משגשג, מוכר ורווחי ביותר. הוא הוסיף כי ניסיונות לבוא בדברים עם כפיר ואסתר ולפתור את המחלוקות בדרכי שלום נתקלו בסירוב ובדרישה לכספים. עוד טען כי הזכויות במשרד הועברו במתנה, ולמרות זאת עושים בנו וכלתו דין לעצמם, ומאיימים "כי לא ישלמו את המגיע, וכי יזרקו את אדגר לוצאטו מהמשרד".

כתבות מומלצות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט

תופעות לוואי בעקבות שימוש בפרופסיה

"כל הגוף מרגיש מחושמל, הכל שורף וכואב": הם רצו לעצור את ההתקרחות. זה הרס להם את החיים