גל פרישות של מנהלים בכירים ברשות המסים - ובהם המשנה למנכ"ל הרשות

בין הפורשים: מנהל המכס והמשנה למנהל הרשות אבי ארדיטי, סמנכ"ל רשות המסים לחקירות ומודיעין רוני חכם, ומנהל המטה למניעת הברחת סמים והלבנת הון יוסי בן ישי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן יעקב, מנהל רשות המסים

שורה של מנהלים בכירים ברשות המסים הודיעה על פרישה. מדובר במנהל המכס והמשנה למנהל הרשות אבי ארדיטי, סמנכ"ל רשות המסים לחקירות ומודיעין רוני חכם, מנהל המטה למניעת הברחת סמים והלבנת הון יוסי בן ישי, סמנכ"לית גביה ואכיפה זילפה גלינדוס, ממונה אזורי מע"מ רמלה ארמונד כהן, ממונה חקירות מכס ומע"מ ירושלים אבי סימני, מנהלת מכס מעברים אדית הרוש וממונה מס קניה ארצי בני ארז.

מנהל המכס ומשנה למנכ"ל רשות המסים, אבי ארדיטיצילום: תומר אפלבאום

ארדיטי, בן 58, מסר ל-TheMarker כי החלטת הפרישה התגבשה אצלו בימים האחרונים. "יש הסדר פרישה חדש שרלוונטי לסגל הבכירים והוא מאפשר גם קבלת מענק עם הפרישה. במקרה שלי, הפרישה מגיעה בעקבות תחושת מיצוי אחרי שבמשך 33 שנה אני מנהל בשירות הציבורי".

מרשות המסים נמסר כי נציבות שירות המדינה פרסמה ביולי האחרון תוכנית ייחודית לפרישה מרצון של מנהלים הנמנים על הסגל הבכיר של שירות המדינה. זאת, במטרה לקדם מובילות תפקודית וריענון השורות. התוכנית מאפשרת לבכירים בגילאי 65-50, אשר מועסקים במדינה לפחות 16 שנה, פרישה בתנאים משופרים, עליה יש להודיע עד סוף החודש. "באופן טבעי, יהיו בין המצטרפים לתוכנית גם מספר מנהלים ותיקים מרשות המסים, המונה 6,500 עובדים ויש בה למעלה ממאה מנהלים הנמנים על הסגל הבכיר", נמסר מהרשות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker