מהבעל ועד לנובל אנרג'י – נחשפה רשימת המניעויות של שופטי העליון ל-2020

ברשימה מופיעים הצדדים, החברות ועורכי הדין שלשופטי העליון יש זיקה אליהם

ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיותצילום: אמיל סלמן
ביני אשכנזי

רשימת המניעויות של שופטי בית המשפט העליון ל-2020 התפרסמה הערב (א'). ברשימה מופיעים הצדדים, החברות ועורכי הדין שלשופטי העליון יש זיקה אליהם.

נשיאת העליון, השופטת אסתר חיות, ציינה ברשימה את בעלה, עו"ד חיים דוד חיות; וכן את עורכי הדין ירון אלחנני, אביגדור (דורי) קלגסבלד, בנימין ברץ, יעל ברץ, ארדינסט גיורא, יחזקאל ביניש. במשרדי עו"ד ציינה הנשיאה את משרדי חיות, זילברברג ושות'; ארדינסט, בן נתן ושות'; ומשרד ד"ר א. קלגסבלד ושות'. בבעלי הדין הצדדים שמופיעים מולה ציינה הנשיאה את חברות הביטוח הראל, כלל, שלמה, WESURE, איילון, קרנית כחליפת אבנר.

המשנה לנשיאה, חנן מלצר, ציין ברשימה את עורכי הדין מירון יצחק, אינהורן-מלצר מרגלית, זליכוב חיים, משיח יוסף, פדר דניאל, סימון-וקסלר איילת, בר שלום ברק, מעוז שמואל, מירון איתמר, מלצר יוסף, מלצר דניאל, מלצר נועה ואילן נאוה. בצדדים ציין השופט מלצר את איילון חברה לביטוח, הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל אביב, עיריית תל אביב-יפו, חדשות ערוץ 12, חברת החדשות ועיריית רמת גן.

השופט ניל הנדל הסתפק בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

השופט עוזי פוגלמן הכניס לרשימה את עוה"ד אלרואי יורם, חיות חיים דוד, מנור אריאל, קלגסבלד אביגדור, כהן יעקב, קורין חנה, אנגלרד אביתר, רוזנפלד מרב, אפשטיין עומרי ואלון סיון.

השופט יצחק עמית ציין את עוה"ד פוקס זיו, שטרן דורון, לנגה דורון, טולצינסקי מנחם ולויצקי אמיר. בצדדים הוא ציין את דור אלון אנרגיה, הבנק הבינלאומי הראשון ורבוע כחול.

השופט נעם סולברג ציין כי אין מניעות קבועה. הוא כתב כי "על מניעות ספציפית בתיק מסוים, ככל שתיווצר, אודיע כמקובל, והתיק ינותב לשופט אחר".

השופטת דפנה ברק-ארז ציינה את עוה"ד יוחאי שלף וכל עורך דין אחר ממשרד מהולל שדות, עו"ד ארנה לין וכל עורך דין אחר ממשרדה, וכן את עו"ד יהושע ודניאלה דויטש, דוד חיות וזיו נטע. בצדדים היא ציינה את אוניברסיטת תל אביב, מכבי שירותי בריאות, קופת חולים לאומית, ידיעות אחרונות וידיעות ספרים.

השופט מני מזוז ציין את עוה"ד אברמוביץ אהרון, רוגל גילעד, זינגר שלום ושרית דנה. בצדדים הוא ציין את קופת חולים לאומית.

השופטת ענת ברון ציינה את עוה"ד ירון אלחנני, דוד חיות, תמר מורן, ישראל ציגנלאוב, בן-ציון אדורם ואביגדור קלגסבלד. בצדדים היא ציינה את עיריות תל אביב ונתניה.

השופט ג'ורג' קרא ציין את עוה"ד פאנוס עיסאם, פאנוס פאיז, אלכסנדרה קרא וניסים שקר. בצדדים ציין את הפטריארכיה של הכנסייה היוונית אורתודוכסית, האגודה האורתודכסית לצדקה ביפו, הפטריארכיה היוונית (מלכיתית) קתולית בירושלים והמועצה המוסלמית ביפו.

השופט דוד מינץ ציין את עוה"ד גבע אהרון, אקסלרד אשר, שטינמץ חיים, הר-זהב אבי, פיינברג שמעון, וקסלר אברהם, הרץ אביעד, אלעד שפיגלמן, זאב חפץ ואברהם אברמן.

השופט יוסף אלרון ציין את עוה"ד גלעד משה, אולמן תמר, לביא יאיר, לביא אהוד, גדות אברהם, וולצקי אלי, אלרון עפרי, אלרון יוחאי רועי, אלפריח מרדכי, נדשי טומס ועדי מיכלין. בצדדים ציין את מכבי שירותי בריאות, השופטת חדוה וינבאום וולצקי, השופט בנימין ארנון ומשרד עוה"ד עמית, פולק, מטלון ושות'.

השופטת יעל וילנר ציינה את עוה"ד שרון זייגר אלפונטה ממשרד ל.ד קומיסר, מיכאל מאייר ואפרת רנד.

השופט עופר גרוסקופף ציין את עוה"ד יואב מני, יעקב שרביט, רועי בלכר, אייל רוזן, טליה קונפינו, רוית ארבל, תמר מורן, יוסף זלצמן, עדי זלצמן, שיר לכיש, ליאור טומשין והלל איש שלום. בצדדים ציין את אוניברסיטת תל אביב, המכללה למינהל והאוניברסיטה העברית ירושלים.

השופט אלכס שטיין ציין את עוה"ד דורון רדעי, גד ויסקינד, טל מישר בן נתן, ענת הורוויץ, תמרה חורגס, עדי לויט ומשרד עורכי דין שביט גלאון – מחלקת תכנון ובנייה. בצדדים ציין את חברת נובל אנרג'י, חברת סוכני הדלק ושמנים, האוניברסיטה העברית בירושלים, כפר מל"ל ואגודה שיתופית אזורים (1965).

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker