המיזוג באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל נכשל - ורוב המצטרפים עזבו

בתחילת 2019 מוזג משרד וינשטוק-זקלר לתוך משרד יגאל ארנון ■ מאז, עורכי הדין וינשטוק וזקלר עזבו ומתוך 13 שותפים ועורכי דין שהצטרפו - נותרו רק ארבעה ■ משרד יגאל ארנון: "בהצלחה לניב. עורכי דין שהצטרפו במיזוג קודמו לתפקידים בכירים"

אפרת נוימן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משרד וינשטוק -זקלר ושות' לאחר המיזוג עם משרד יגאל ארנון ושות'
בכירי המשרד לאחר המיזוג . (מימין): חגי שמואלי, ברק טל, שירי שחם, גיל אורן. יושבים: ניב זקלר וגדעון וינשטוקצילום: יורם רשף

שנה וחצי אחרי שמשרד עורכי הדין וינשטוק-זקלר התמזג עם משרד יגאל ארנון ושות', עורכי הדין וינשטוק וזקלר שהצטרפו כשותפים - עזבו את משרד יגאל ארנון. ל-TheMarker נודע כי מתוך 13 שותפים ועורכי דין שהצטרפו במסגרת המיזוג, נותרו רק ארבעה. משרד יגאל ארנון מונה כ-200 עורכי דין ובדירוג דן אנד ברדסטריט האחרון הוא דורג במקום השמיני מבחינת גודל מבין משרדי עורכי הדין בישראל. 

משרד וינשטוק-זקלר היה משרד בוטיק שייסד בסוף שנות ה-90 עו"ד ניב זקלר, לאחר שסיים את תפקידו כסגן הממונה על ההגבלים העסקיים, יחד עם עו"ד גדעון וינשטוק, המתמחה בתחום המשפט המסחרי.

המשרד מוזג בינואר 2019 לתוך משרד יגאל ארנון – שעד אז לא מיזג לשורותיו משרד אחד - אך שיתוף הפעולה לא החזיק מעמד. וינשטוק עזב לפני כחצי שנה וזקלר עזב באחרונה עם כשבעה עורכי דין נוספים, ובהם עופר ארגוב (שאף הוא הצטרף במיזוג כשותף), במטרה להקים משרד עצמאי.

ממשרד יגאל ארנון ושות', נמסר: "כולנו חיים ועובדים בעולם עסקי משתנה ודינמי. על כן, החלטתו של עו"ד ניב זקלר לצאת לדרך חדשה התקבלה אצלנו בהבנה מלאה. אנו מודים לו על התקופה המשותפת ומאחלים לו הצלחה רבה. על אף עזיבתו של עו"ד זקלר, מספר עורכי דין שהצטרפו כחלק מהמיזוג ממשיכים ביגאל ארנון ושות', ביניהם ערן זך ומיקי שפירא שגם קודמו לתפקידים בכירים במשרד: עו"ד זך יוביל את תחום צווארון לבן ועו"ד שפירא יוביל יחד עם עורכי הדין סיימון ויינטראוב ודניאל גרין את תחום סין".

ממשרד זקלר ארגוב נמסר: "אחרי תקופה של עבודה משותפת במשרד יגאל ארנון, בחרנו לצאת לדרך עצמאית במשרד שמתמקד בתחום ההגבלים העסקיים ועמנו גם לקוחותינו הבינלאומיים והישראלים שבחרו להמשיך עם משרדנו החדש. אנו מאחלים הצלחה לעמיתינו מיגאל ארנון ומודים להם על הדרך המשותפת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker