עורך דינו של ניר חפץ: נחשוף כיצד מונו אנשי תקשורת לתפקידם

לפני כחצי שנה תבע חפץ את פרשן גל"צ יעקב ברדוגו בטענה שהפיץ תצלום מסך שבו נחשפו לכאורה פרטים אישיים האסורים בפרסום וקשורים לחקירתו בתיק 4000 והפיכתו לעד מדינה - והבוקר נפתח המשפט ■ "נעץ את המסמר האחרון בארון הפרטיות של חפץ"

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חפץ
ניר חפץצילום: עופר וקנין

הדיון הראשון בתביעה שהגיש ניר חפץ נגד הפרשן הפוליטי של גל"צ, יעקב ברדוגו, נערך הבוקר (ב') בפני שופטת בית המשפט השלום בתל אביב רונית פ'ינצוק-אלט.

לפני כחצי שנה הגיש חפץ תביעה נגד ברדוגו בטענה כי האחרון הפיץ בקבוצת וואטסאפ של פעילי ליכוד תצלום מסך שבו נחשפו לכאורה פרטים אישיים האסורים בפרסום וקשורים לחקירתו של חפץ בתיק 4000 והפיכתו לעד מדינה.

במהלך הדיון הסוער אמר עו"ד אילן סופר, שמייצג את חפץ ביחד עם עו"ד אלעד בקר, כי הם יחשפו כיצד מונו אנשי תקשורת בכירים לעמדות שונות בתקשורת הישראלית: "במסגרת התביעה יתברר האופן שבו נבחר הנתבע (ברדוגו; ב"א), כמו גם אנשי תקשורת נוספים לתפקידם, ואני חושב שראוי שהדבר הזה יבורר".

לשמע הדברים, אמרו עוה"ד נבות תל-צור ואלרן דולב שמייצגים את ברדוגו: "אנחנו עומדים מול תביעה פסולה מהיסוד שמוגשת על ידי עד מדינה ערב עדותו במשפט שבו צפוי ליטול חלק משמעותי".

יעקב ברדוגו צילום: מוטי מילרוד

עורכי דינו של ברדוגו המשיכו לדבר על אמצעי החקירה שהופעלו לכאורה על חפץ ערב הפיכתו לעד מדינה: "שערותיי סמרו לאור מה שהאדם הזה עבר בחקירת המשטרה. חומרת הדברים התרגיל האיומים והלחצים הפסולים שהופעלו על עד המדינה כדי להפוך אותו לכזה מאפילה על כל הטענות שמועלות כאן".

לדברים אלה הגיבו עורכי דינו של חפץ: "הדאגה של ברדוגו לחפץ ממש שובת לב. ממש נזעק מהסבל שעבר במסגרת החקירה שלו, שהדבר גרם לו לנעוץ את המסמר האחרון בארון הפרטיות של חפץ ולהפיץ את שמה של הבחורה ופרטים נוספים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker