בר רפאלי במגעים מתקדמים עם הפרקליטות: 9 חודשי עבודות שירות לבר ו-16 חודשי מאסר לאמה ציפי

הוחלפו טיוטות של הסכם בין בר רפאלי ואמה לפרקליטות, הכולל גם תשלום קנס של כ-5 מיליון שקל - מעבר לתשלום המס

אפרת נוימן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בר רפאליצילום: Thibault Camus/אי־פי
אפרת נוימן

משפחת רפאלי נמצאת בשלב של מגעים מתקדמים מול הפרקליטות, בתיק בו חשודים הדוגמנית בר רפאלי והוריה בהעלמות מס ודיווחים כוזבים. בשלב זה הוחלפו טיוטות של הסכם בין הצדדים. ככל הידוע, לפי ההסכמות שהתגבשו, ציפי רפאלי תרצה עונש מאסר של כשנה וארבעה חודשים ובר רפאלי תרצה עונש של תשעה חודשים בדרך של עבודות שירות. 

בר רפאלי ואמה חשודות בכך שמסרו לפקיד השומה מידע כוזב והסתירו מידע רלוונטי, במטרה להסתיר את זיקותיה של בר רפאלי לישראל. לפני קצת יותר משנה הודיעה פרקליטות מיסוי וכלכלה לבר רפאלי והוריה, ציפי ורפי רפאלי, כי נשקלת העמדתם לדין בכפוף לשימוע בעבירות מס הנוגעות להעלמת הכנסות של כ-30 מיליון שקל.

כמו כן, הזוג רפאלי חשוד בעבירת הלבנת הון - לאחר שנטען כי השניים הצהירו שהם הנהנים בחשבונות, אך בפועל בר רפאלי היתה הנהנית בהם. בשלב זה עדיין לא הוגש כתב האישום ונערכים מגעים מתקדמים להגיע להסדר. 

ההסכם המתגבש כולל גם הסדרה של כל ההליכים האזרחיים, ולפיו תשלם בר רפאלי את השומה שהוצאה לה וקנס של כ-5 מיליון שקל. באחד מההליכים האזרחיים שמנהלת בר רפאלי - שעסק בשאלה היכן היה מרכז חייה בשנים שבהן היתה לה מערכת יחסים עם ליאונרדו דיקפריו - היא חויבה באפריל 2019 בתשלומי מס של 8 מיליון שקל על הכנסותיה ב-2009–2010 כתושבת ישראל. ישנו הליך נוסף שעדיין לא הוכרע, המתייחס ל-2011. ההסכם ימצה את כל תשלומי המס והקנסות לשנים שבמחלוקת. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker