עו"ד נבות תל-צור עוזב אחרי 20 שנה את המשרד של רם כספי – לאן הוא הולך?

תל-צור, שהיה ראש מחלקת הצווארון הלבן במשרד כספי, חובר למשרד בוטיק שחלק משותפיו עבדו עמו בעבר ■ המשרד הממוזג שייקרא תל-צור ושות' ימנה עשרה עובדים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עו"ד נבות תל צור
עו"ד נבות תל צורצילום: עופר וקנין

עו"ד נבות תל-צור, שכיהן ב-20 השנים האחרונות כראש מחלקת הצווארון הלבן במשרד כספי ושות', עוזב את המשרד יחד עם עורכת הדין ליה גוני, וחובר למשרד עורכי הדין שפירא, כפרי, בר-זיק. המשרד הממוזג ייקרא תל-צור ושות' וימנה 10 עורכי דין.

תל-צור נחשב לאחד מעורכי הדין הבכירים בישראל. הוא החל את דרכו במשרדו של וינרוט ובהמשך עבר למשרדו של עו"ד רם כספי, שם היה שותף. בעבר ייצג את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, את שר הפנים, אריה דרעי, ונאשמים בכירים נוספים כמו ראש רשות המסים לשעבר ג'קי מצא. בסוף 2018 הוא הצטרף לצוות ההגנה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, אך כמה חודשים לאחר מכן הוא עזב.  

בסוף 2016 הודיע משרד המשפטים כי התיק הפלילי נגד תל-צור בעבירות שיבוש הליכי משפט והדחת עדותה של שולה זקן בתיק הולילנד ייסגר. זאת לאחר שהצדדים הגיעו להסדר טיעון משמעתי. תל-צור הודה בעבירות שיוחסו לו בקובלנה משמעתית' בנוגע לעבירה של התנהגות שאינה הולמת את מקצוע עריכת הדין והושעה למשך שנה בפועל מעריכת דין. 

משרד שפירא, כפרי, בר-זיק הוא משרד בוטיק המתמחה בליטיגציה מסחרית מורכבת ועבירות צווארון לבן, בראשותם של עורכי הדין מירב בר-זיק, אריאל כפרי וטל שפירא. שפירא וכפרי עבדו בעבר בצמוד לתל-צור, במשרד רם כספי ושות', והם פרשו לדרך עצמאית בתחילת 2016.

ממשרד כספי ושות' נמסר כי הם מברכים את תל-צור בדרכו החדשה ומאחלים לו מקרב לב הצלחה רבה. "שיתוף הפעולה הפורה עם נבות בתיקים רבים יימשך. מנהל מחלקת הצווארון הלבן במשרד עו"ד ירון ליפשס ימשיך להוביל את המחלקה בין היתר בתיקי ניירות ערך המשמעותיים במשק ובשורה ארוכה של הליכים פליליים, הליכים מינהליים והסדרי אכיפה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker