מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל לשעבר מצטרף למשרד חדד, רוט, שנהר ושות'

עו"ד בנצי ליברמן ועו"ד תמר חיימוביץ'-ריכטר מונו לשותפים בכירים במשרד עורכי הדין ■ ליברמן נאלץ להתפטר מתפקידו ברשות מקרקעי ישראל, לאחר הרשעתו בבית הדין של נציבות שירות המדינה בהתנהגות שאינה הולמת

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בנצי ליברמן
בנצי ליברמן, לשעבר ראש רשות מקרקעי ישראל ועורך דין בתחום המקרקעין באזור יו"שצילום: תומר אפלבאום

עו"ד בנצי ליברמן ועו"ד תמר חיימוביץ'-ריכטר מונו לשותפים בכירים במשרד עורכי הדין חדד, רוט, שנהר ושות'. ליברמן יעסוק בתחום הנדל"ן והפיתוח העסקי וחיימוביץ'-ריכטר תנהל את מחלקות המלכ"רים והמנהלי.

ליברמן כיהן כמנכ"ל רשות מקרקעי ישראל ב-2016-2011, עד שנאלץ להתפטר בעקבות הרשעתו בבית הדין של נציבות שירות המדינה בהתנהגות שאינה הולמת, כשפעל תוך ניגוד עניינים חמור והפרה בוטה של ההסדר למניעת ניגוד עניינים שעליו חתם עם כניסתו לתפקיד מנהל רמ"י. בכך פגע במשמעת שירות המדינה, לא ביצע את המוטל עליו כעובד מדינה והתנהג באופן שאינו הולם את תפקידו.

האישומים נגדו היו קשורים לפעולות של ליברמן לטובת חבר הכנסת לשעבר נחום לנגנטל (מפד"ל), שהיה חברו הקרוב. ההרשעה התקבלה לאחר שפרקליטות המדינה סגרה את התיק הפלילי נגדו, ובבית הדין למשמעת ייצג אותו עו"ד עמית חדד - שכאמור כעת הוא מצטרף למשרדו.

לפני כן מילא ליברמן שורה ארוכה של תפקידים ציבוריים, ובהם מנהל מנהלת תנופה במשרד ראש הממשלה, ראש המועצה האזורית שומרון ויו"ר מועצת יש"ע. בעבר אף היה שותף במשרד עורכי הדין שהתמחה בתחום הנדל"ן.

חיימוביץ'-ריכטר היא ממייסדי העמותה לתמיכה נפשית לחברות חללי צה"ל והיא משמשת בהתנדבות כיו"ר העמותה מיום הקמתה ב-1998. בשנים האחרונות היא שימשה כיועצת המשפטית של ארגון נכי צה"ל וקרן נכי צה"ל, לצד ליווי משפטי של לקוחות מסחריים וארגונים בארץ ובחו"ל. לפני כן כיהנה כעורכת דין בכירה בתחום המסחרי, במספר משרדי עורכי דין מובילים ובחברת סטארט-אפ.

עו"ד עמית חדד מסר כי "הצטרפותם של עוה"ד בנצי ליברמן ותמר חיימוביץ'-ריכטר תסייע לנו להמשיך להוביל גם בתחומי הנדל"ן, המלכ"רים והמנהלי. זאת במטרה להציע ללקוחותינו סל שירותים איכותי ומקיף באמצעות מיטב עורכי הדין, בכל אחד מתחומי העיסוק במשרד. משרד חדד, רוט, שנהר ושות' צמח באופן מטאורי בתוך שנת פעילות אחת, והוא צפוי להמשיך במגמת ההתרחבות עם מינויים נוספים, בתחומים שעליהם נודיע בזמן הקרוב, ומתוך כוונה להעניק ללקוחותינו שירות בכל תחום משפטי ברמה הגבוהה ביותר".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker