צביקה נוימן תובע את או.פי.אס.איי ב-4 מיליון שקל

לפי כתב התביעה, או.פי.אס.איי לא עמדה בהתחייבותה לפי ההסכם עם נוימן, ולא חלקה עמו את ההכנסות ■ או.פי.אס.איי היא קבלן משנה של חברת השילוח הבינלאומית UPS

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
 UPS נהג של חברת
UPS נהג של חברת צילום: Mark Lennihan/אי־פי

חברת צביקה נוימן עמילות מכס תובעת בבוררות את או.פי.אס.איי ב-4 מיליון שקל. לפי כתב התביעה של נוימן, שמיוצג על ידי משרד עורכי הדין בעז בן צור ושות', או.פי.אס.איי לא עמדה בהתחייבותה לפי ההסכם בין הצדדים ולא חילקה את ההכנסות שהיו מגיעות לנוימן.

או.פי.אס.איי משמשת קבלן משנה של חברת השילוח הבינלאומית UPS. במסגרת פעילות זו התקשרה או.פי.אס.איי ביוני 2015 עם צביקה נוימן כדי לקבל ממנו שירותי עמילות מכס, כלומר ייצוג מול רשויות המכס.

לפי ההסכם, הפעילות של לקוחותיו של נוימן תיטמע בפלטפורמה של או.פי.אס.איי, וניומן יספק לאותם הלקוחות שירותים בתחום המעטפת. עוד קבע ההסכם כי כלל ההכנסות ממתן השירותים ללקוחות יחולקו בין הצדדים באופן שווה -50% לכל אחת.

לפי הנטען בכתב התביעה, חודשים בודדים לאחר שהחלה ההתקשרות בין הצדדים העביר נוימן בקשה לאו.פי.אס.איי  לקבל דין וחשבון מלא על ההכנסות השונות מלקחותיה. טענתו המרכזית של נוימן היא כי לאחר העברת הבקשה מצדו הוא גילה כי או.פי.אס.איי העמיסה על ההתחשבנות בין הצדדים הוצאות שלא קשורות להסכם ביניהם, והעלימה הכנסות משותפות שהיו אמורות להתחלק בין הצדדים.

בתגובה לטענותינו של נוימן הודיעה לו או.פי.אס.איי, באמצעות החברה האם UPS, כי היא מוכנה לשלום לו סכום של 250 אלק שקל לסילוק טענותיו וכי ההתחשבנות שתבוצע מעתה תהיה בדרך שניומן מכנה "פגיעה מהותית" בהכנסותיו.

ואכן, בינואר הודיעה או.פי.אס.איי באופן חד-צדדי על סיום הסכם ההתקשרות בין הצדדים - מה שהוביל להגשת כתב התביעה לפני הבורר, השופט בדימוס עדיאל אלופי.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker