"מסיבת בריכה" לעורכי הדין: משרדים הוצפו במגדל המוזיאון בת"א

קומות שלמות במגדל היוקרתי בתל אביב הוצפו, ובחלק ממשרדי עורכי הדין הפועלים בו עובדים היום באופן חלקי ■ ההצפה היא מקומה 19 שבה שגרירות יפן ומטה ■ ומיהם הבעלים (שהם גם המבטחים)?

אפרת נוימן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מגדל המוזיאון
מגדל המוזיאוןצילום: עופר וקנין

בסוף השבוע אירעה הצפה מסיבית במגדל המוזיאון בתל אביב, שהחלה בליל שישי כשהופעלו הספרינקלרים בקומה 19 (שבה נמצאת שגרירות יפן) ובקומות שמתחתיה. התוצאה היא שקומות שלמות הוצפו, ובחלק מהמשרדים עובדים היום (ראשון) באופן חלקי. נזקי ההצפה הגיעו עד לקומה העשירית. כמו כן חלק מהמעליות מושבתות, כך שהבוקר עבדו בבניין רק שתי מעליות מתוך שש.

מגדל המוזיאון נמצא ברחוב ברקוביץ' 4 בתל אביב, בסמוך למתחם בתי המשפט שברחוב ויצמן. בנייתו הושלמה ב-2005, והבעלים שלו היא חברת הביטוח מגדל , שהיא גם המבטחת של הבניין ולכן תישא בנזקים שנגרמו לו. מעבר לכך, כל בעלים או שוכר מבטח את תכולת המשרדים שלו. 

במגדל היוקרתי, שבו 24 קומות, פועלים בין השאר משרדי עורכי דין, שגרירויות יפן ודנמרק, ומשרדי בואינג וקרדיט סוויס. המשרדים שמעל קומה 19 נותרו יבשים - ובהם משרד יחסי הציבור של רני רהב, לוקהיד מרטין, אייפקס וקבוצת לוצאטו.

מתחת לקומה 19 נמצאים בין השאר משרדי עורכי הדין שבלת ושות', ארדינסט בן נתן טולידאנו ושות' והמבורגר עברון ושות'. ממשרד שבלת נמסר כי שתי קומות שלהם הוצפו לגמרי, וחלקים נוספים הוצפו בכמה קומות אחרות. גם משרדי המבורגר עברון (קומות 17-16) וארדינסט (קומות 14-13) הוצפו.

מחברת מגדל נמסר כי הנזק נמצא בבדיקה, והם החלו לטפל בו אתמול.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום