שר המשפטים אמיר אוחנה הדיח את מנכ"לית משרדו אמי פלמור

פלמור מונתה לתפקיד מנהלת המשרד ב-2014 בתקופתה של ציפי לבני כשרת המשפטים ■ אוחנה: "אני מאחל לאמי הצלחה רבה בכל נתיב בו תבחר ללכת ולממש את יכולותיה וכישוריה הרבים"

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
אמי פלמור ואמיר אוחנה עם כניסתו לתפקיד, בחודש שעבר
אמי פלמור ואמיר אוחנה עם כניסתו לתפקיד, בחודש שעברצילום: אמיל סלמן

לאחר חמש שנים וחצי בתפקיד - מנכ"לית משרד המשפטים, אמי פלמור, פורשת מתפקידה לפי בקשתו של שר המשפטים אמיר אוחנה.

פלמור מונתה לתפקיד מנהלת המשרד ב-2014 בתקופתה של ציפי לבני כשרת המשפטים. לאחר בחירות 2015, כאשר איילת שקד נכנסה למשרד המשפטים, היא השאירה את פלמור בתפקיד כצעד שנתפס אז כבונה אמון מצד שקד כלפי צמרת המשרד.

שר המשפטים אמיר אוחנה מסר: "אמי היא שליחת ציבור במובן המלא של המושג. במהלך תקופתה היא היתה אמונה על תהליכים רבים וחשובים הן במשרד והן בצוותים בין-משרדיים, להם השלכות אורך ורוחב על פניה של החברה הישראלית כולה. אמי תרמה תרומה משמעותית לשירות הציבורי ולמשרד המשפטים, ועל כך אני מודה לה. אני מאחל לאמי הצלחה רבה בכל נתיב בו תבחר ללכת ולממש את יכולותיה וכישוריה הרבים".

פלמור מסרה: "אני מבקשת להודות לשרות ציפי לבני ואיילת שקד על ההזדמנות, האמון והגיבוי שקיבלתי לנהל משרד מהחשובים והמשפיעים במדינה. אני מודה לשר אמיר אוחנה על דבריו החמים.

"אני נפרדת מהמשרד אחרי 23 שנים של עבודה מספקת, הן כפרקליטה פלילית, הן כמנהלת מחלקת החנינות, והן כמנהלת כללית. בשנים אלה נגעתי בנושאים רבים ורגישים, משפטיים, כלכליים וחברתיים.

"אני פורשת מהתפקיד מלאת סיפוק, ומודה ל-5,000 עובדי המשרד ול-40 מנהלי היחידות, וכל מי שעבד לצדי במסירות ונאמנות לאורך השנים. אני מאחלת הצלחה רבה לשר אוחנה ולמחליפי, ואסייע בהעברה מסודרת של התפקיד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker