תביעת חברת הנשק הגיאורגית נגד רוני מילוא: הליך מתן העדות לא יתקיים

בצעד נדיר, מילוא - שהוא הצד הנתבע - ביקש שלא יתקיים הליך מתן עדות ■ השופטת קיבלה את בקשתו

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רוני מילוא
רוני מילואצילום: אייל טואג

בקשה נדירה הוגשה בשבוע שעבר לשופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, מיכל עמית-אניסמן. הנתבע, רוני מילוא, ביקש כי הליך מתן העדות בסכסוך בין חברת הנשק הגיאורגית שינדזה לבין חברת רון מילוא שירותי ייעוץ - לא יתקיים.

לרוב, הצד המבקש במקרים מסוג זה הוא הצד התובע, אבל לא במקרה הנוכחי. משמעות בקשתו של מילוא היא מסירת פרטי העסקות בין החברות למשרד רואי חשבון גדול. בקשתו התקבלה ובהחלטת השופטת נקבע כי חברת הייעוץ תעביר תוך 60 יום למשרד ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר – את כל המידע הרלוונטי.

ב-2015 הפסיקה חברת רון מילוא שירותי ייעוץ - שנמצאת בבעלותו של מילוא, ראש עריית תל אביב לשעבר - את עבודתה מול שינדזה. בתגובה ביקשה החברה הגיאורגית כי תנאי ההסכם שנחתם בין הצדדים ימולאו, אך נענתה בסירוב. בינואר 2017 הוגשה על ידי החברה הגיאורגית תביעה בטענה שמילוא לא העביר לה מיליוני שקלים בהתאם להסכם. בנוסף, הוא סירב לפרט בנוגע לעסקות שהיו מזכות אותה בעמלה. גישור שערכו החברות מול ראש הממשלה, לשעבר אהוד אולמרט, לא הצליח.

חברת רון מילוא שירותי ייעוץ מיוצגת על ידי רם כספי ממשרד כספי ושות', וחברת שינדזה מיוצגת על ידי עורכי הדין אילן סופר וגיא וילף ממשרד אילן סופר ושות'.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker