שבוע לפני הבחירות לראשות לשכת עורכי הדין - בלאגן בהכנות לבחינות הכניסה

היום נערכה הסימולציה לבחינה במסגרת קורס "המתמחה" של החברה הכלכלית של הלשכה ■ בחלק מחוברות ההכנה היו תקלות, וכ-2,000 מתמחים עדיין לא קיבלו חוברות כלל ■ הסיבה: החלפת בית דפוס וחוסר תיאום

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בחינות של לשכת עורכי הדין בבנייני האומה בירושלים
בחינה של לשכת עורכי הדין (למצולמים אין קשר לכתבה)צילום: אוליבייה פיטוסי

הסכסוך בחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין גובה מחיר גם מהמתמחים. היום (ג') נערכה הסימולציה לפני בחינות הלשכה לחודש דצמבר, שעליה אמון קורס ההכנה לבחינות הלשכה "המתמחה", שפועל בתוך החברה הכלכלית של הלשכה.

לפי מידע שהגיע ל-TheMarker, חלק מחוברות הסימולציה הגיעו ללא עמודים או בעימוד לא נכון. בנוסף, חוברת המיקוד וספר הלימוד - משאבים קריטיים לצורך ההכנה לבחינה - לא חולקו בזמן, ונכון לעכשיו כ-2,000 מתמחים עדיין ממתינים לקבלת הספרים.

הסיבה לעיכוב ולטעויות במסירת הספרים נעוץ בהחלטתה של החברה הכלכלית להחליף את בית הדפוס הרגיל שהדפיס עד כה את ספרי "המתמחה", בית הדפוס קורדובה,  בבית דפוס אחר, ורטיגו.

לפי גורמים שאיתם שוחחנו, החלפת בית הדפוס נעשתה על ידי החברה הכלכלית ללא תיאום עם "המתמחה", מה שיצר קושי בחלוקת הספרים.

יו"ר החברה הכלכלית, נידאל עואודה, מסר: "לצערי, בחברה מועסקים אנשים שלנגד עיניהם עומד רק האינטרס הצר האישי שלהם, וכך גם נבחרו הספקים מטעמם. בעקבות השינוי בהנהלה ובחינת תפקוד החברה, מצאנו צורך בפיטורי עובדים ובהחלפת ספקים, כשהכל נעשה משיקולי התייעלות.

"לצערי, כל הנפגעים מאותן החלטות מקצועיות של ההנהלה מצאו ביציאה לעיתונות מנוף לחץ עלינו כדי להשאיר את המצב הקיים, אך לחצים אלה לא יועילו ולא ירתיעו אותנו. לנגד עינינו עומד אינטרס אחד ויחיד - בשלב הראשון, הבראת החברה והבאתה למצב של איזון תקציבי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker