עו"ד אביחי ורדי פרש מהמרוץ לראשות לשכת עורכי הדין – יתמוך באבי חימי

ורדי הודיע כי יחבור לחימי לאחר שקיבל "ארגז כלים לשינוי אמיתי" ■ עתה נותרו שלושה מועמדים לתפקיד ■ הבחירות יתקיימו ב-18 ביוני

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
עו"ד אביחי ורדי
עו"ד אביחי ורדיצילום: אוליבייה פיטוסי
ביני אשכנזי
ביני אשכנזי

עו"ד אביחי ורדי, אחד המתמודדים בבחירות לראשות לשכת עורכי הדין, הודיע היום (ג') על פרישתו מהמרוץ וחבירתו למועמד אבי חימי, המשמש יו"ר לשכה זמני מאז פרישתו של אפי נוה.

ורדי כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "היום, לאחר משא ומתן עם כל הצדדים, אני עומד ליד עו"ד חימי ויודע שהשינוי יכול להפוך למציאות. קיבלתי החלטה לפרוש מהמרוץ ליו"ר הלשכה ולתמוך בעו"ד חימי לאחר שקיבלתי לידי את הסמכויות הנדרשות לצורך שינוי אמיתי בנושא הכספים, בשקיפות, בכבוד המקצוע.

"החלטתי לחבור לעו"ד חימי לאחר שאני יודע מעל לכל ספק כי אני מסוגל לעמוד בהתחייבות שלי אליכם, עורכי הדין. החלטתי לוותר על האגו והכבוד לטובת הדרך והמהות. מצאתי בעו"ד חימי שותף מלא ואמיתי לדרך. עו"ד חימי נתן לי את ארגז הכלים הרלוונטי לשינוי".

חימי מסר בתגובה: "אני מודה לידידי, עו"ד ורדי, שבחר לפרוש מהמרוץ לראשות הלשכה ולהצטרף לדרך של לשכה חזקה בראשותי. אביחי הוא מבכירי עורכי הדין בישראל, דוגמה ומופת למקצועיות, לאחריות, לסובלנות ויושרה. מעל לכל, הוא אדם ראוי מאין כמותו ושותף חשוב לחזון ולדרך.

"אביחי מייצג קהל נרחב וחשוב של עורכי דין מצוינים ואני מבטיח להם ולכלל עורכי הדין, שיחד נשמור על לשכה חזקה, רלוונטית ושוויונית, שתגביר את השקיפות, תילחם למען כלל עורכי הדין ותוביל את המקצוע ואת אנשיו לשורה של שיאים ופסגות חדשות".

הבחירות למוסדות לשכת עורכי הדין ולתפקיד יו"ר הלשכה ייערכו ב-18 ביוני. לאור פרישתו של ורדי, נותרו במרוץ שלושה מתמודדים על התפקיד: חימי, אבישי ריינמן וציון אמיר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker