הנאמנים בתיק קו אופ דורשים שכר ביניים בסך 3.5 מיליון שקל

עורך הדין שלמה נס ורואה החשבון חן ברדיצ’ב דורשים מקדמה עבור שכר הטרחה, לאחר שלטענתם לא קיבלו שכר במשך חמישה חודשי עבודה מאז מונו לנאמני הרשת ■ "סכום המקדמה המבוקש על ידי הנאמנים נמוך באופן ניכר מהסכום שעתיד להגיע להם"

ביני אשכנזי
ביני אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עו"ד שלמה נס
עו"ד שלמה נסצילום: עופר וקנין

שלמה נס וחן ברדיצ’ב, הנאמנים בתיק קו אופ, דורשים מקדמה בסך 3.5 מיליון שקל עבור שכר הטרחה. השניים מונו לנאמנים של רשת קואופ שופ במסגרת הליך הקפאת ההליכים של הרשת שאושר בינואר 2018 בבית המשפט המחוזי בירושלים. לטענתם, לאחר שלא קיבלו שכר עבור חמישה חודשי עבודה, הם זכאים לקבל את הסכום שביקשו כמקדמה לשכר הטרחה שלהם. 

בבקשה לקבלת המקדמה שהוגשה ביום שישי האחרון על ידי עו"ד שי גליקמן, נכתב כי "לאור המקורות שהצטברו בתיק, ולנוכח הכספים שעוד עתידים להתקבל לאחר מימוש נכסי החברה (ככל שיאושר על ידי בית המשפט הנכבד) , ניתן להעריך כבר בשלב זה כי סכום המקדמה המבוקש על ידי הנאמנים נמוך באופן ניכר מהסכום שעתיד להגיע לנאמנים בהתאם לשיעור החלוקה בפועל".

עוד הוסיפו: "בשלב זה, לאחר כחמישה חודשי עבודה מאומצים ביותר, בהם עבדו הנאמנים וצוותיהם על מנת למקסם את המקורות אשר ישמשו לפירעון החובות לנושי החברה, ומבלי ששולם להם עד כה שכר טרחה כלשהו עבור עבודתם, מבקשים הנאמנים לאשר את מקדמת שכר הטרחה המבוקשת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker