אפי נוה בחקירתו במשטרה: "לא התכוונתי לרמות, כ' היתה בפאניקה מוחלטת וביקשה ממני"

תמלילי חקירתו של ראש לשכת עורכי הדין נחשפו הערב בחדשות עשר ■ נוה נשאל האם המעשה נעשה גם ביציאה מהארץ, והשיב: "הגענו לשדה התעופה ולא רציתי שאשתי תדע שהיא טסה איתי בגלל משפט הגירושין"

TheMarker
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוהצילום: תומר אפלבאום
TheMarker

תמלילי חקירתו במשטרה של ראש לשכת עורכי הדין, אפי נוה, נחשפו הערב בחדשות עשר.

לפי הדיווח, לאחר שהחוקר הטיח בפני נוה את ההאשמות נגדו, השיב ראש לשכת עורכי הדין: "זה לא נכון". בתגובה, אמר לו החוקר: "יש לנו צילומים".

בשלב זה, אמר נוה: "עשיתי טעות איומה, לא התכוונתי לרמות. זה היה עניין של רגע, אחרי שכ' הייתה בפאניקה מוחלטת וביקשה ממני. לא חשבתי עד הסוף על מה שאני עושה".

בהמשך החקירה נשאל נוה האם המעשה נעשה גם ביציאה מהארץ. נוה השיב: "כן. הגענו לשדה התעופה ולא רציתי שאשתי תדע שהיא טסה איתי בגלל משפט הגירושין. אין לה שום עיכוב יציאה מהארץ, היא פשוט עברה איתי דרך השער".

מהירים ובלי קשקושים - חפשו TheMarker בטלגרם (להורדה באנדרואיד, להורדה באייפון)

הבוקר פירסם נוה פוסט בפייסבוק שבו התייחס לפרשה שמסעירה את הקהילה המשפטית. נוה כתב בין היתר:  "לאור מחול השדים שמתחולל סביבי בימים האחרונים מצאתי לנכון להבהיר את המובן מאליו: אם תיק החקירה נגדי יהיה תלוי ועומד עד ה-23.11, מועד הכינוס הבא של הוועדה לבחירת שופטים, מובן שלא אקח חלק בישיבה. רבים מהפרסומים אודות חקירתי שגויים ושקריים, אולם בעת הזו ידיי כבולות ואיני יכול להגיב. זוהי שעתם היפה של הפרשנים ומוצצי הדם למיניהם.

"אני סמוך ובטוח שבתום התהליך יבוא תיק החקירה לסגירה ואז גם אפרוש בפניכם את הסיפור המלא שיגלה תמונה שונה בתכלית מזו המשתקפת בימים אלה בכלי התקשורת. אלה לא ימים קלים עבורי אך אני בטוח שבזכות תמיכתכם אעבור אותם מחוזק".

עו"ד נוה עוכב בתחילת השבוע שעבר בשדה התעופה בנתב"ג, כפי שנחשף בחברת החדשות בסוף השבוע שעבר. לפי הדיווח, נוה נחת כשהוא מלווה בנוסעת נוספת, אזרחית ישראלית שלא היתה מניעה חוקית לכניסתה לישראל, וניסה לכאורה לסייע לצעירה להיכנס למדינה מבלי שתציג את דרכונה בפני ביקורת הגבולות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker