עדות חדשה בתיק 4000: "אלוביץ' אמר למקורביו - 'אני שר התקשורת'"

על פי פרסום בחדשות 2, אלוביץ' אמר את הדברים בסוף 2014, כשנתניהו החליף במשרד התקשורת את גלעד ארדן ■ חדשות עשר: אלוביץ' סימס למנכ"ל וואלה: "מה פתאום נותנים ציטוט של ציפי (לבני)? זה רע לנתניהו" ■ פרקליטו של אלוביץ': "הדלפות זדוניות"

TheMarker
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
שאול אלוביץ', הפרסום בערוץ 10 עשר
חילופי סמסים בין אלוביץ' לישועה, 2015, על פי הפרסום בערוץ עשר

עדויות חדשות בתיק 4000 (פרשת בזק) נחשפו היום בחדשות 2 ובערוץ עשר. תיק 4000 עוסק בחשדות שלפיהם נתניהו, כשר תקשורת, היטה את הרגולציה לטובתה של קבוצת בזק, שבבעלות שאול אלוביץ', בתמורה לסיקור אוהד שלו ושל רעייתו באתר וואלה - שבבעלות בזק ואלוביץ'.

על פי פרסום בחדשות 2, אדם שמסר עדות מפורטת בפרשה טוען כי בסוף 2014 שוחח עם אלוביץ', וזה אמר לו: "אני שר התקשורת". הרקע לדברים הוא מינויו של גלעד ארדן לתפקיד השר לביטחון פנים, מה שהותיר את תיק התקשורת בידיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. האדם שהעיד במשטרה טוען כי שוחח עם אלוביץ' ושאל אותו - "מי יהיה עכשיו שר התקשורת"? אלוביץ' השיב לו: "אני שר התקשורת".

עורך דינו של אלוביץ', ז'ק חן, מסר בתגובה לדברים: "לא היה ולא נברא. עוד הדלפה זדונית שנועדה להפעיל לחץ על מר אלוביץ', תוך רמיסה נוספת של זכותו להליך הוגן".

מימין: בנימין ושרה נתניהו; שאול אלוביץ'
מימין: בנימין ושרה נתניהו; שאול אלוביץ'צילום: אייל טואג, מרק ישראל סלם

בפרסום אחר, בחדשות 10, הובאו חילופי הודעות וואטסאפ לכאורה בין אלוביץ' למנכ"ל וואלה אילן ישועה, בינואר 2015.

על פי הפרסום, אלוביץ' כתב לישועה, בהתייחסו לפרסום בדף הבית של אתר וואלה: "מה פתאום נותנים ציטוט של ציפי (לבני)? זה רע לנתניהו".

אילן ישועה השיב: "אי אפשר לא להכניס את ראשי המפלגות האחרים ולהביא רק את נתניהו. אני חייב להביא גם את ציפי".

אלוביץ' הגיב: "אבל ציפי לא צריכה לחתום לי".

לפרסום זה הגיב פרקליטו של אלוביץ': "מדובר בעוד הדלפה זדונית, שהפרטים השקריים שהועברו לתגובתנו הופכים לחלוטין את משמעות הדברים ומציאים אותם מהקשרם. נדמה שכבר מזמן נחצו כל הקווים האדומים בהדלפות מהחקירה ונרמסה עד דק הזכות האלמנטרית להליך הוגן". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker