נאמני הוניגמן מבקשים למכור חלק מסניפי TNT תמורת 2 מיליון שקל

הרוכשים הם זכיין החברה בסכנין עלי חיאדרה, מוחמד אבו יונס, איאד אבו יונס ומגדי חיאדרה. הנאמנים: "על אף שהתמורה המוצעת אינה גבוהה, הרי שעדיין מדובר בהצעה המיטבית שהוגשה למותג הנמכר"

אפרת נוימן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חנות הוניגמן בקניון עזריאלי בתל אביב
חנות הוניגמן בקניון עזריאלי בתל אביבצילום: אייל טואג

הנאמנים של חברת הוניגמן הגישו בקשה לשופט חגי ברנר מבית המשפט המחוזי בתל אביב לאשר את מכירת מותג TNT ולהמחות את זכויות השכירות ב-26 חנויות של המותג (66% מהחנויות ברשת) תמורת 2 מיליון שקל, מתוכם 1.1 מיליון שקל בתמורה למלאי הבגדים הנמכר ברשת ו-900 אלף שקל בתמורה להמחאת זכויות בחנויות.

הרוכשים הם זכיין החברה בסכנין עלי חיאדרה, מוחמד אבו יונס, איאד אבו יונס ומגדי חיאדרה, שהגישו הצעה, בנוסף להצעה שהוגשה על ידי בעלי מותג בגדי הילדים מישמיש.  

הנאמנים, רו"ח פיני יניב ועוה"ד קרן רייכבך סגל ופיני יניב, ציינו כי "למציעים יש היכרות עמוקה עם העסק, עם המותג, עם הדגמים... והם רואים עצמם כבשר מבשרה של החברה. לאורך כל המשא מתן ניכר היה שכוונותיהם לרכוש את המותג TNT רציניות וכנות, וכן ברצונם להבריא את הרשת".

הצעת הרוכשים כוללת התחייבות להעסיק לפחות 80% מכלל העובדים בסניפים שנמכרים במסגרת הסכם המכר וכן עובדי מטה נוספים.

לסיכום, נכתב בבקשה כי "על אף שהתמורה המוצעת אינה גבוהה, הרי שעדין מדובר בהצעה המיטבית שהוגשה למותג הנמכר ובצידה יתרונות ממשיים לעובדי החברה ולהמשך קיום המותג. בחינת סכום התמורה אל מול ההצעות שהוצעו במכירת חברות מתחום האופנה בשנים האחרונות, מלמדת כי התמורה המתקבלת בגין מותגי החברה אינה נופלת מהן כלל ועיקר. להבנת הנאמנים אישור ההסכם יביא להבראת רשת מכירת בגדי המותג TNT, להבטחת תעסוקתם של עובדים רבים מאוד ולהמשך קיומם של עשרות חוזים שהתקשרה בהם החברה".

באמצע פברואר ניתן להוניגמן צו הקפאת הליכים בבית המשפט המחוזי בנצרת, לאחר שצברה חובות של 233 מיליון שקל ומונו לה נאמנים. כשבוע לאחר מכן ההליך עבר לבית המשפט המחוזי בתל אביב, הוחלט על ביטול צו ההקפאה האישי לבעלים מיכה ויעקב הוניגמן.

השופט ברנר אישר ב-10 באפריל את מכירת חלק מסניפי הרשת לבעלי רשת קיווי תמורת 6.25 מיליון שקל. מדובר במכירה של הוניגמן קידס ונכסים הקשורים למותג תמורת 3 מיליון שקל וזכויות השכירות ב-38 חנויות שיומחו בתמורה ל-3.25 מיליון שקל. מדובר ב-22 חנויות של המותג הוניגמן קידס, שש חנויות של הוניגמן נשים, שש חנויות מעורבות שמוכרות בגדים לנשים וגם לילדים וארבע חנויות שבהן נמכר המותג TNT.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker