פרשת הולילנד: נסגר תיק החקירה הנוגע לעו"ד אורי מסר

החלטת הסגירה שעליה הודע היום עוסקת כאמור בשני התיקים

הילה רז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה רז

פרקליטות מחוז ירושלים הודיעה הבוקר, במהלך הדיון בתיקם המתנהל של אהוד אולמרט ושולה זקן בבית המשפט המחוזי בירושלים, כי החליטה לסגור את תיק החקירה החדש בפרשת הולילנד (ופרשות נוספות שנחקרו בתיק זה) ככל שהוא נוגע לעו"ד אורי מסר, זאת מאחר שלא נמצאו ראיות מספיקות כדי לבסס כתב אישום בעניינו. בנובמבר 2009 הודיעה הפרקליטות על סגירת תיקו של עו"ד מסר בכל הנוגע לפרשות "מרכז ההשקעות" ו"טלנסקי".

לאחרונה העבירה יאח"ה לפרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה) את חומר החקירה המכונה "פרשת הולילנד" ובו המלצה לסגור את התיק בעניינו של עו"ד מסר מחוסר ראיות. הפרקליטות בחנה את חומר הראיות בתיק החדש וכן חזרה ועיינה בתיק הישן וקיבלה החלטה מחודשת בעניינו של עו"ד מסר. החלטת הסגירה שעליה הודע היום עוסקת כאמור בשני התיקים. מאחר שעו"ד מסר נמצא ברשימת עדי התביעה בתיק המתנהל, הקדימה הפרקליטות את ההכרעה בעניינו.

עורכי הדין שמעון דולן ודרור מתתיהו המייצגים, את עו"ד אורי מסר: "מלכתחילה אמרנו שלעורך דין מסר אין קשר לפרשת הולילנד. לאורי ולמשפחתו נגרם עוול קשה, כאשר הוא נאלץ לשבת במעצר 11 ימים ללא עוול בכפו ולהיות מוזכר בתכיפות רבה כחשוד מרכזי בפרשה בכל כלי התקשורת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker