מקאן אריקסון ומפעילת חדר הכושר שלה הוציאו צווים משפטיים אחד כנגד השנייה

הצו הוצא לאחר שמקאן הטילה עיקול זמני בסך 4.6 מיליון שקל על חשבון הבנק של גלדיאטור המפעילה

הילה רז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

סכסוך שכירות נוסח צפון תל אביב: שופטת בית משפט השלום בתל אביב הוציאה צו זמני האוסר על משרד הפרסום מקאן אריקסון, והעומד בראשו אילן שילוח, לבצע שינוי במצב המושכר, במטלטלין המצויים בו עד לקיום דיון במעמד הצדדים בלבד של חדר הכושר GARAGE המנוהל על ידי חברת גלדיאטור. הצו מותנה בכך שחדר הכושר יגיש תביעה בתוך שבוע ובהפקדת התחייבות עצמית מטעמו ללא הגבלת סכום לפיצוי בגין כל נזק. צו זה הוצא לאחר שמקאן אריקסון הטילה עיקול זמני בסך 4.6 מיליון שקל על חשבון הבנק של גלדיאטור.

חדר הכושר נמצא בקומה הראשונה בה שוכן משרד הפרסום ברמת החייל והוא הושכר על ידי מקאן אריקסון לגלדיאטור. בבקשת העיקול של מקאן אריקסון, נטען כי גלדיאטור פועלת לרוקן את חשבונות הבנק שלה במחטף על מנת לבצע מעשה פשיטת רגל שלא יאפשר למשרד הפרסום לגבות את החוב כלפיו. מקאן טוענת כי היא השקיעה ברכוש, מיתוג וציוד בחדר הכושר, ואילו גלדיאטור היו אמורים להפעיל אותו, לגייס מנויים ולטפל בציוד ובלקוחות.

לגרסת מקאן, היא בחנה את ההתנהלות הכספית בגלדיאטור וגילתה אי סדרים קשים הכוללים: משיכות כספים לא מורשות, הוצאות ללא חשבוניות והוצאות מופלגות ללא כל הסבר המסתכמות בסך 1.4 מיליון שקל. לאחר שהיא לא קיבלה הסבר לטענותיה בחרה מקאן לממש אופציה שנתונה לה ולסלק את ידה של גלדיאטור מהנכס, תוך שהיא דורשת להסדיר את החובה כלפיה.

בסוף השבוע שעבר הגיש חדר הכושר בקשה בהולה ובה ביקש להורות למקאן אריקסון להשיב את מצב חדר הכושר לקדמותו לפני שהחליפו בו מנעולים וביטלו את כרטיס הכניסה של מנהל חדר הכושר לבניין.

לטענת חדר הכושר, מקאן אריקסון ושילוח התפרצו באופן בריוני כדי להשתלט על העסק לצורך גביית חוב כספי אותו בדו. "באופן מצער ומדהים המהלכים שבוצעו על ידי המשיבים הם מעשים הנהוגים בעולם התחתון ובמשפחות הפשע ולא בקהילה העסקית בישראל. מקאן אריקסון, שאימת הדין לא חלה עליהם, בראותם את עצמם כמצויים מעל החוק, בחרו להתעלם מההתראות ולהיכנס למושכר באופן בריוני בליווי איומים".

חדר הכושר אף הגיש תלונה במשטרה נגד משרד הפרסום בשל המעשים הנטענים. לגרסת חדר הכושר באמצעות עו"ד בועז עוזרי ממשרד תדהר צור, הוא לא הפר כל הסכם שכירות עם מקאן אריקסון וטענות משרד הפרסום לחוב כספי הן עלה תאנה לפעולות הבריונות בהם בחרו לנקוט.

ממקאן אריקסון נמסר כי חדר הכושר ממשיך לפעול כבשגרה תחת ניהולה המלא של מקאן אריקסון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker