בנק אוצר החייל ישמש כבנק הבית של לשכת עורכי הדין ולשכת רואי החשבון

עורכי הדין ורואי החשבון ייהנו מפטור מעמלות והלוואה של עד 60 אלף שקל ללא ריבית

נורית רוט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נורית רוט

מועדון הצרכנות החדש של חברי לשכת עורכי הדין ולשכת רואי החשבון בחר בבנק אוצר החייל לשמש כבנק הבית של עורכי הדין ורואי החשבון. לשכת עורכי הדין מסרה היום כי מנכ"ל הבנק, ישראל טראו ומנהלי המועדון, יחתמו מחר על הסכם שיתוף הפעולה עם המועדון.

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה עם מועדון MEMBERS יעניק הבנק הטבת הצטרפות - הלוואה של עד 60 אלף שקל ללא ריבית וללא הצמדה לתקופה של 36 חודשים (או הלוואה של עד 150 אלף שקל בריבית פריים מינוס 0.5). בנוסף, ייהנו עורכי הדין ורואי החשבון מהטבות נרחבות הכוללות: פטור מלא מעמלות פקיד, ערוץ ישיר והשלמה למינימום, פנקסי שיקים חינם, פטור מעמלות מט"ח, מסגרת אשראי בריבית מועדפת, הלוואות לכל מטרה, משכנתאות בתנאים מיוחדים, פיקדונות שקליים בריבית ג'מבו ועוד.

מועדון הצרכנות מונה 55 אלף חברים מתוכם כ-43 אלף עורכי דין ו-12 אלף רואי חשבון. המועדון קיים הליך בחירה מול הבנקים בישראל, ובנק אוצר החייל העניק את התנאים הטובים ביותר לחברים.

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון: "המועדון החדש מאפשר לנו לנצל את עוצמתנו וכוחנו הצרכני המשותף בכדי לקבל הצעות אטרקטיביות לטובת החברים. אני מאמין ששני הצדדים יצאו נשכרים מאוד מההתקשרות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker