הילה רז

בית משפט השלום בתל אביב האריך אתמול את מעצרה של הפסיכיאטרית רקפת רודריגז, בת 43, מתל אביב, ושלח אותה למעצר בית. רודריגז התפרסמה כפסיכיאטרית של ידוענים רבים, בהם אסי דיין.

במהלך הדיון בפני השופט בני שגיא, טען נציג רשות המסים כי מרבית התקבולים שלא נרשמו הופקדו בחשבונות בנק על שם הוריה של החשודה. בשנים 2007-2004 דיווחה רודריגז למס הכנסה על הכנסות בסכום כולל של 108,394 שקל (ממוצע של כ-27,100 שקל לשנה). רשות המסים טוענת כי רודריגז העלימה מסים בסכום המוערך ב-2.5 מיליון שקל.

אתמול נפתחה נגד רודריגז חקירה גלויה שכללה חיפושים בביתה. במהלך עריכת החיפוש קרעה רודריגז את צו החיפוש וברחה מביתה. לאחר שהחוקרת התחילה לחפש אותה בבית השכנים, חזרה רודריגז לביתה, נכנסה לחדר השינה שלה, נעלה את עצמה בחדר והתקשרה משם, ולא נענתה לדרישת החוקרים כי תפסיק את השיחות.

בית המשפט הורה על מעצר בית מלא בביתו של עו"ד צרפתי למשך שבוע. בהסכמת הצדדים ייערך היום חיפוש בבית החשודה. כמו כן הורה בית המשפט על הפקדת ערבויות במזומן וערבויות צד ג'.

עורכי הדין עורכי הדין קובי גולדמן וגלעד ברון ממשרד גולדמן ברון, שמייצגים את רודריגז, מסרו: "מדובר בטענה לסכומים לא הגיוניים, חסרי אחיזה במציאות. מרשתנו מעולם לא פעלה מתוך מניעים כספיים, אלא כחלק מתפיסת עולמה לסייע למטופליה. נראה שההתנפלות עליה מקורה בכך שעסקינן בדמות מוכרת הנמצאת בקשר עם ידוענים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker