חובותיו של אלי רייפמן: 245 מיליון שקל; שכרו החודשי ברוטו - 90 אלף שקל

כך עולה מדו"ח שהגיש אלי רייפמן לכונס הנכסים הרשמי ■ חובותיו של רייפמן לשלי נרקיס - 17.5 מיליון דולר ■ רייפמן מציין כי אין בבעלותו כל כלי רכב, והוא מתנייד ברכב ליסינג מאמבלייז

הילה רז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה רז

סך כל חובותיו של אלי רייפמן, מייסד חברת אמבלייז ומבעלי השליטה בה, עומד על כ-245 מיליון שקל. כך עולה מדו"ח שהגיש אלי רייפמן לכונס הנכסים הרשמי, שבו מפרט רייפמן את חובותיו ונכסיו. לפני כשלושה חודשים החל כינוס נכסים לרייפמן, בעקבות הליכים משפטיים בהן פתחו שתי קרנות מימון זרות שטענו כי רייפמן חייב להן כ-39 מיליון שקל.

לקרן זרה בשם דאבל יו טריידינג, חייב רייפמן 16.6 מיליון שקל. רייפמן שיעבד 11 מיליון מניות להבטחת החזר הלוואה זו. לצבי ויליגר רייפמן חייב 12.4 מיליון שקל; לברנרד פיור פוליו, תושב אנגליה, חייב 45.6 מיליון שקל; ליגאל ג'רבי כ-10.8 מיליון שקל; לאפי שגיא חייב 2.3 מיליון שקל; לבנק לאומי מוערך החוב ב-1.5 מיליון שקל ולהפועלים כ-2 מיליון.

מהדו"ח עולה כי הוצאותיו השוטפות של רייפמן מסתכמות בכ-100 אלף שקל לחודש. לרייפמן שלושה ילדים קטינים משתי נשים, אחת מהן גרושתו. בעבור שכר דירה ואחזקת בית לשתי האמהות של ילדיו המתגוררות ברעננה וקדימה, משלם רייפמן 32 אלף שקל. בעבור מזון, הלבשה והנעלה משלם רייפמן 25 אלף שקל בחודש. להוריו ואחיו מעניק רייפמן מדי חודש 15 אלף שקל, ודמי המזונות לאישתו עומדים לדבריו על כ-13 אלף שקל בחודש.

הכנסתו החודשית ברוטו של רייפמן כנשיא קבוצת אמבלייז עומדת על כ-90 אלף שקל, ובנטו נותר לו לפי דיווחיו כ-44 אלף שקל. רייפמן מציין כי אין בבעלותו כל כלי רכב, והוא מתנייד ברכב ליסינג מאמבלייז. עו"ד דורון אפיק מייצג את אלי רייפמן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker